Top Ad unit 728 × 90

Nowe produkty Synergy już jesienią!

Firma Synergy WorldWide obecna jest na rynku polskim drugi rok. System odżywczy Vital3 w którego skład wchodzą ProArgi 9 Plus, PhytoLife oraz Mistify cieszy się sporą popularnością. Produkty zgromadziły liczne grono fanów stosujących suplementację w związku z dolegliwościami zdrowotnymi jak i profilaktycznie. Flagowy produkt ProArgi9+ przez ostatni rok doceniony został nie tylko w USA, ale przede wszystkim w Polsce. Został wpisany do przewodnika lekarskiego PDR w Stanach Zjednoczonych, co jest niezbitym dowodem na wysoką jakość i bezpieczeństwo stosowania. W Polsce zaś ProArgi 9 otrzymał nagrodę zaufania konsumentów "Złoty Otis 2014" - wyróżnienie dla firm w związku ze skutecznością oferowanych produktów na rynku zdrowotnym. 

Dodatkowo suplementy z serii V3 są najatrakcyjniejsze cenowo w swojej kategorii: komplekser argininowy, napój jagodowy z acai, chlorofil w płynie. Każdego dnia coraz więcej osób dowiaduje się o Synergy, a stałe grono odbiorców wypytuje o nowe produkty.

Jesień pełna nowości

Jesień 2014 będzie bardzo gorącym okresem w Synergy. W związku z licznymi prośbami, po europejskim sukcesie systemu odżywczego V3, zostaną wprowadzone dwa nowe produkty: SLMsmart oraz e9.


SLMsmart to system inteligentnego i bezpiecznego odchudzania. Proteinowy koktajl odżywczy od Synergy to zdrowy zamiennik posiłku. Dzięki takim elementom jak dieta podstawowa, elementarne ćwiczenia fizyczne i koktajl SLM, odchudzanie staje się skuteczne i bezpieczne. SLMsmart cieszy się dużą popularnością w USA i Korei Południowej. W Polsce dostępny będzie na przełomie września i października. Szczegóły wkrótce. 
e9 to napój energetyczny z l-argininą - zdrowa alternatywa na rynku energetyków. Zawiera liczne aminokwasy i witaminy. Jego skład został opracowany tak, aby dodać jeszcze więcej energii osobom dbającym o swoje zdrowie. Będzie to przełom na polskim rynku napojów energetycznych. e9 od Synergy to bezpieczna i skuteczna dawka energii w konkurencyjnej cenie. Dostępny w Polsce od października. Szczegóły wkrótce.

1 komentarz:

  1. W październiku ma się też pojawić ProArgi 9 plus w saszetkach - porcjowany po 10 gramów i, co ważniejsze, słodzony stewią zamiast innych słodzików.

    OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.