Top Ad unit 728 × 90

Lato z Synergy na "Leśnej Polanie"

W dniach 12 – 14 września 2014 roku w Ośrodku Wypoczynkowym Leśna Polana w Ślesinie koło Konina odbędzie się pierwsze w historii spotkanie szkoleniowo-integracyjne „Lato z Gwiazdami Synergy”. Wydarzenie to na stałe wpisze się do kalendarza Synergy jako cykliczne spoktanie integracyjne dedykowane dla osób, które zdobyły pierwszą rangę w hierarchi firmy. Ideą weekendu jest wspólna zabawa oraz integracja połączona ze szkoleniem z zakresu rozwoju osobistego. Na wydarzeniu tym poznać można ludzi związanych z firmą.

Koszt spotkania to równowartość 25 Euro (ok. 100 zł). Resztę dofinansowuje Synergy. W cenie są 2 noclegi w pokojach 2-3 osobowych, pełne wyżywienie, grill, wieczorna integracja oraz warsztat szkoleniowy prowadzony przez czołowych liderów Synergy. 

Zapraszamy wszystkich zakwalifikowanych do rejestracji. Liczba miejsc ograniczona. Pierwsze 50 zarejestrowanych osób skorzysta z możliwości noclegowej w pokojach 2-osobowych. Kolejni uczestnicy proszeni są o dobieranie się po 3-5 osób. W obiekcie również dostępne są pokoje typu studio dwu izbowe dla 5 osób. Wszystkich zarejestrowanych prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta Synergy w celu rezerwacji miejsc i dobrania się w pary bądź inne grupy 3-5 osobowe.

12 września w piątek wieczorem imprezę rozpoczynamy grillem i świetną muzyką. Do zobaczenia! 


Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.