Top Ad unit 728 × 90

Fantastyczne wyniki Synergy w II kwartale 2014 roku

Firma Synergy WorldWide z przyjemnością powiadamia o nieprzerwanym wzroście i kolejnych sukcesach finansowych w II kwartale 2014.

Spółka zwiększyła przychody ze sprzedaży netto o 28,5 procent do 32 mln dolarów w porównaniu z 25,3 mln dolarów w drugim kwartale 2013 roku. Oznacza to już czwarty kwartał rekordowej sprzedaży z rzędu. Sukces ten został w znacznym stopniu napędzony wzrostem sprzedaży w Korei Południowej i Japonii. Rynki te są rozwijają się wyjątkowo dobrze. Wzrost przychodów ze sprzedaży netto, jest przede wszystkim wynikiem ponownego mocnego zaangażowania liderów, konsekwencji w działaniu i pędu wynikającego ze Szczytu Światowego (Korea Global Summit) oraz wprowadzenia systemu SLMsmart na rynki regionów Azji i Pacyfiku.

Kluczowym elementem silnego wzrostu w Korei Południowej było kontynuacja wprowadzania programu kontroli wagi SLMsmart. W rezultacie segment produktów związanych z odchudzaniem wzrósł z 0,7 mln dolarów do 2,2 mln dolarów (z 2,7 procent do 6,8 procent sprzedaży netto). Marża wzrosła do 36,1 procent wkładu, do 11,8 mln dolarów, w porównaniu z 8,7 mln dolarów w drugim kwartale 2013 roku, głównie w wyniku wzrostu przychodów ze sprzedaży netto.

Wprowadzenie SLMsmart na rynki Azji i Pacyfiku zwiększyło wielu dystrybutorom możliwości dochodowe. Teraz, kiedy przygotowuje się uruchomienie sprzedaży SLMsmart w Europie, uczestnicy grup testujących produkty raportują doskonałe wyniki stosowania, co mocno rozkręca emocje i nadzieje towarzyszące oczekiwaniu na wprowadzenie produktu na rynek europejski.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.