Top Ad unit 728 × 90

Relacja z I Rocznicy Synergy WorldWide Polska

"Najbardziej zaskakujące i fascynujące wydarzenie firmowe ostatniego roku!"

Tak rocznicową imprezę Synergy WorldWide w Polsce podsumowują partnerzy i ich goście. A wszystko za sprawą magii Teatru Capitol w Warszawie, w którym podziwialiśmy fantastyczne występy aktorskie i taneczne w barokowej stylizacji oraz wysłuchaliśmy wykładów naszych liderów, specjalistów jak i samego założyciela Synergy - Dana Higginsona. W dwudniowej imprezie udział wzięli dystrybutorzy z Polski i Czech. Sala jak zawsze pękała w szwach!
Pierwszy dzień upłynął nam pod znakiem podsumowań, wspomnień i rozmów o Synergy zarówno od strony produktowej jak i biznesowej. Po uroczystym powitaniu gości i części artystycznej, powspominaliśmy wszystkie kluczowe wydarzenia w historii pierwszego roku Synergy WorldWide w Polsce. Następnie wysłuchaliśmy wykładu Macieja Maciejewskiego - redaktora naczelnego czasopisma „Network Magazyn”, który omówił jak odróżnić solidną firmę od piramidy finansowej. Niezwykle inspirujący okazał się panel z polskimi liderami Synergy, którzy dzieli się swoim doświadczeniem w budowaniu biznesu, wyzwaniami, ale też sukcesami, dając tym samym dużą dawkę wiedzy praktycznej i ogromny ładunek energii dla wszystkich zgromadzonych gości.

W drugiej części sobotniego spotkania obejrzeliśmy premierę spotu reklamowego, z udziałem wybitnego pilota, wielokrotnego mistrza świata w lataniu precyzyjnym Zbigniewa Chrząszcza. Na scenie towarzyszył mu niezastąpiony Andrzej Supron, gwiazda sportu Synergy z naszego poprzedniego spotu. Obaj panowie dzielili się swoimi doświadczeniami z aren sportowych, angażując publiczność. Odsłaniali kulisy powstania spotu, w którym udział wzięli również nasi liderzy!

Jednym z najbardziej inspirujących punktów spotkania był wykład doktora Overbye’a, wybitnego, norweskiego specjalisty w dziedzinie medycyny naturalnej, przybliżający zalety stosowania produktów Synergy, sposób ich działania i wpływu na organizm. Potwierdzeniem zalet i wyjątkowości naszych produktów jest Nagroda Zaufania Złoty Otis, która została uroczyście wręczona podczas tego wydarzenia naszemu dyrektorowi – Radosławowi Baszyńskiemu przez przewodniczącego kapituły Pawła Krusia. Flagowy produkt ProArgi 9+ został uznany za jedną z najbardziej innowacyjnych i rewolucyjnych nowości na rynku farmaceutycznym w Polsce w 2014 roku. Po tych emocjach każdy ze zgromadzonych mógł podzielić się własnymi doświadczeniami z produktami Synergy.W ostatniej części tego dnia wystąpił Dan Higginson - założyciel Synergy WorldWide. Pogratulował osobiście liderom, którzy zdobyli nowe rangi, a następnie wygłosił porywające przemówienie o istocie i misji Synergy WorldWide, jaką jest zostawienie po sobie trwałego śladu. Ucieleśnieniem tego przesłania był William Martin, bliski przyjaciel Dana Higginsona i pierwszy w historii Presidential Executive w Europie, który przegrał walkę z chorobą i któremu podczas naszej uroczystości złożyliśmy hołd.

Po krótkim podsumowaniu, przedstawieniu nowej promocji i zarysowaniu planów na przyszłość Radosław Baszyński uroczyście zakończył część oficjalną uroczystości. Na after party nie zabrakło tortu, nauki tańca i świetnej zabawy.


Drugi dzień obfitował w szkolenia, podczas których partnerzy dostali solidną dawkę wiedzy o produktach oraz zaczerpnęli motywacji od samego Dana Higginsona. Założyciel Synergy przedstawił nam jak działać aby osiągnąć sukces, omówił zasady Systemu „72-14-3”.

To były wyjątkowe dwa dni, podczas których otrzymaliśmy wielką dawkę informacji o firmie i produktach, motywacji do działania, a także poznaliśmy plany na kolejny rok. Tak uczciliśmy pierwszą rocznicę działania Synergy WorldWide w Polsce. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli aby razem z nami świętować tę okazję i liczymy na kolejne sukcesy dystrybutorów!

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.