Top Ad unit 728 × 90

Kick Off 2014 - najważniejsze informacje

W najbliższy weekend odbędzie się pierwsza, oficjalna impreza Synergy w 2014 roku. Spotykamy się 8 i 9 lutego w hotelu Sound Garden w Warszawie (ul. Żwirki i Wigury 18). Poniżej prezentujemy Państwu najważniejsze informacje o powyższym wydarzeniu.


Grafik spotkań

8 lutego (sobota) – Wydarzenie – KICK OFF 2014
otwarcie rejestracji: 11:00
rozpoczęcie spotkania: 12:00
zakończenie I dnia: 20:00

9 lutego (niedziela) – Szkolenie – LaMar Wiscombe, Bart Woodcook oraz Paul Blad
otwarcie rejestracji: 9:30
rozpoczęcie spotkania: 10:00
zakończenie II dnia: 17:30


Szczegóły


1. Jeśli jeszcze nie posiadacie Państwo biletu, rezerwacji dokonać można klikając tutaj. Możliwość dokonywania rezerwacji tylko do czwartku 6 lutego do końca dnia.
2. Aby zarezerwować kolację w hotelowej restauracji, należy przejść tutaj.
3. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani noclegiem w hotelu Soundgarden, prosimy o skorzystanie z kodu promocyjnego i dokonanie rezerwacji on-line jeszcze dzisiaj wpisując kod: synergy2014.
4. Dla osób zmotoryzowanych istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnego parkingu. Prosimy klikając tutaj, by w trakcie trwania eventu tj. w sobotę oraz w niedzielę zaparkować samochód na specjalnie wyjętym na tę okazję parkingu za darmo! Proszę zarejestrować się teraz podając nr rejestracyjny swojego samochodu, a wjeżdżając na parking podaj hasło: SYNERG.
5. Podczas sobotniego eventu uruchomiony będzie sklep z koszulkami, czapeczkami, torbami i innymi gadżetami naszej firmy.

Do zobaczenia w sobotę!

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.