Top Ad unit 728 × 90

ProArgi-9+ polecany przez sportowców

ProArgi-9+ stosowany jest przez sportowców, by skutecznie i legalnie wzmocnić ich kondycję. Suplement polecany jest przez atletów, którzy używali go podczas igrzysk i rozgrywek sportowych

ProArgi 9 Plus może być stosowany podczas igrzysk olimpijskich, ponieważ nie zawiera składników z listy substancji zabronionych przez Światową Agencję Antydopingową.

Opinia Serkana Cetina - kulturysty
Miałem to szczególne szczęście testować ProArgi 9+ jeszcze przed wprowadzeniem go na rynek europejski. Już po 4-tygodniowej fazie testowej moje spalanie tłuszczu polepszyło się niewiarygodnie. Krzywa wydajności podczas treningu szła stromo w górę a regeneracja stawała się coraz lepsza. Poza tym czułem się lepiej podczas treningu i przez cały dzień miałem więcej energii. Na tle wielu różnych suplementów, które stosowałem i wypróbowałem przez ostatnie 18 lat, ProArgi 9+ jest absolutnie jednym z najlepszych.


Opinia Jürgena Zäcka - triatlonisty
W czasie mojej kariery sportowej, największe sukcesy osiągałem „razem z argininą“. Poza sportową karierą, ProArgi 9+ pomaga mi utrzymać wysoki poziom sprawności fizycznej przy małym nakładzie treningu. Produkty Synergy dają mi energię na cały dzień i utrzymują witalność.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.