Top Ad unit 728 × 90

Kick Off 2014 - relacja

To było najlepsze spotkanie w historii Synergy w Polsce! - tak komentują Kick Off 2014 członkowie Synergy WorldWide. Była wiedza, zabawa, atmosfera i przede wszystkim świetni ludzie, dzięki którym firma przeżywa swój rozwój na terenie Polski.Należą się największe podziękowania dla wszystkich dystrybutorów i ich gości, zarówno z Polski jak i zza granicy. Liderzy z USA - Paul Blad Presidential Executive oraz jego partner biznesowy Bart Woodcook Pearl Executive podzielili się z nami praktyczną wiedzą i doświadczeniami. Była z nami również Susanne Kupske Team Elite z Niemiec, która opowiedziała nam swoją historię Synergy i przekazała wiele cennych wskazówek dotyczących biznesu w Europie. Dyrektor ds programów globalnych LaMar Wiscombe wygłosił wielogodzinny wykład i wyczerpujący wykład na temat produktów Synergy.


Wydarzenie to było również okazją, aby poznać nowych partnerów firmy, wymienić się doświadczeniami i integrować się podczas wieczornej kolacji. Na koniec sobotniej sesji w ramach niespodzianki zaoferowaliśmy gościom naukę salsy.

Po Kick Off-ie liderzy zdecydowali, że należy iść za ciosem i już 22 lutego w sobotę w Bielsku Białej odbędzie się Akademia Synergy poziom I. Szczegóły już wkrótce!

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.