Top Ad unit 728 × 90

Promocja 2x2 w 2014 roku

Z okazji Nowego Roku firma Synergy WorldWide przygotowała niespodziankę dla wszystkich Partnerów. Znana wielu Dystrybutorom promocja 2x2 towarzyszyć nam będzie przez cały 2014 rok! Jest to idealna okazja dla nowych jak i obecnych członków firmy na zdobycie dodatkowych pieniędzy w programie partnerskim.Bonus 2x2 jest idealnym dodatkiem do planu marketingowego Synergy. Zanim opiszemy krok po kroku na czym polega, zapraszamy do zapoznania się z naszym poprzednim newsem pt. "Jak zacząć zarabiać w Synergy?". Znajdziecie tam Państwo szczegółowe informacje na temat rozpoczęcia współpracy z firmą Synergy. Zaś wspomniany wyżej roczny bonus pomoże rozpocząć własny biznes na większą skalę.

Szczegóły promocji
  • Bonus 2x2 jest promocją organizowaną przez firmę Synergy WorldWide dla swoich Partnerów (osób zarejestrowanych poprzez zakup pakietu startowego zestawu produktów z materiałami informacyjnymi);
  • Spełnienie jednego układu 2x2 daje 580 zł prowizji;
  • Promocja obejmuje rynki europejskie. Oznacza to, że możecie Państwo pozyskiwać swoich partnerów za granicą (np. w Norwegii, Niemczech czy Wielkiej Brytanii) i otrzymywać powyższy bonus;
  • Aby otrzymać tę dodatkową prowizję, należy być Partnerem firmy zapisanym na comiesięczną dostawę produktów. Państwa partnerzy również (szczegóły autowysyłki opisujemy w poprzednim newsie);
  • Promocja ograniczona jest tylko czasowo - trwa do 31 grudnia 2014 roku. Nie jest ograniczona ilościowo. Możecie Państwo otrzymać nieograniczoną liczbę prowizji, wystarczy spełnić warunek promocji.

Co należy zrobić?
Aby otrzymać dodatkową prowizję pieniężną, należy polecić produkty Synergy dwóm osobom, poprzez rejestrację ich w swojej strukturze partnerskiej oraz aktywowanie opcji comiesięcznej wysyłki produktów na własne potrzeby. W następnej kolejności każda z dwóch osób (pozyskanych przez Państwa) powinna polecić produkty swoim dwóm osobom (np. znajomym), rejestrując ich w taki sam sposób. Jeśli powyższy układ zostanie spełniony, naliczona zostanie prowizja dodatkowa w wysokości 580 zł. Promocja nie jest ograniczona ilościowo. Możecie Państwo zarejestrować 6 osób. Jeśli każda z nich pozyska do współpracy swoje dwie, czyli łącznie 12, Państwo za spełnienie układów otrzymacie 580 zł x3 czyli 1740 zł.

Opis obrazują poniższe schematy:

ETAP I. Jako Partner rejestrujesz swoje dwie osoby. W tym przypadku Pawła i Kasię. Wszyscy mają włączoną opcję autowysyłki.


ETAP II. Twoi nowi partnerzy rejestrują własne osoby. W tym przypadku Paweł zapisał do firmy Anię i Tomka, zaś Kasia pozyskała Karola i Martę. Układ został spełniony, a Ty otrzymujesz bonus w postaci 580 zł.


Jeśli podjęliście Państwo decyzję o współpracy z SynergyClub, prosimy o kontakt. Zapraszamy do współpracy!

1 komentarz:

  1. Nie wiedziałam, że są firmy MLM mające taki fajny, prosty i korzystny dla partnerów plan marketingowy i jeszcze do tero takie promocje jak to 2x2. Naprawdę super sprawa.

    OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.