Top Ad unit 728 × 90

"Legacy Magazine" w wersji elektronicznej

Niespodzianek w 2014 roku ciąg dalszy! Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z firmowym e-magazynem. "Legacy Magazine" wydawany jest przez Synergy WorldWide. Jest on przeznaczony dla dystrybutorów chcących poszerzyć swoją wiedzę z dziedziny zdrowia jak i biznesu. Dla partnerów z Europy czasopismo wydawane jest w wersji elektronicznej.

Aby otworzyć pierwszy numer magazynu, kliknij w obrazek

W pierwszym numerze znajdują się najświeższe informacje od prezesa Synergy WorldWide, Dana Normana. W magazynie umieściliśmy również cenne porady biznesowe członków Europejskiej Rady Doradczej, którzy są jednymi z najsilniejszych liderów w Europie. Prezentujemy również informacje o rygorystycznych procedurach, których trzyma się nasz zespół kontroli jakości, aby móc zagwarantować stosowanie najczystszych i najbezpieczniejszych produktów od najlepszych dostawców. Proces wyboru dostawcy jest ważnym tematem rozmów podczas dzielenia się z innymi informacjami na temat celów działań firmy Synergy oraz wartości, jakimi firma się kieruje.

W przyszłości pojawi się więcej materiałów na temat produktów firmy Synergy. Nasz magazyn elektroniczny to najlepsze źródło informacji przekazywanych od menedżerów firmy.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.