Top Ad unit 728 × 90

Jak zacząć zarabiać w Synergy?

Serdecznie witamy Państwa w Nowym Roku!
Jesteśmy w okresie podejmowania nowych wyzwań i decyzji. Na pewno zastanawiacie się Państwo czy rzeczywiście można tak łatwo zarabiać pieniądze lub po prostu mieć darmowe produkty Synergy, jak zapewne już słyszeliście w swoim otoczeniu. Postaramy się wyjaśnić Państwu tę kwestię, odpowiadając na najczęściej zadawane pytania.


1. Czy i ile muszę zainwestować na początku współpracy?
Aby rozpocząć współpracę biznesową, należy zakupić firmowy pakiet startowy w cenie 380-390 zł. W skład pakietu wchodzi zestaw suplementów oraz komplet materiałów informacyjno-promocyjnych. Zaznaczmy, że suplementy można odsprzedać wycofując tym samym poniesiony nakład inwestycyjny.

2. Czy jestem zobowiązany/a do comiesięcznego zakupu produktów?
Tak. Aby otrzymać prowizję, Partner Synergy powinien każdego miesiąca zakupić produkty o wartości minimum 70 punktów CV (324-364 zł). Pakiet ten można skonsumować we własnym zakresie lub odsprzedać częściowo lub w całości. Taką kwalifikację miesięczną może za Państwa wykonać klient niezainteresowany rejestracją, tylko zakupem konsumenckim. Jeśli taka osoba zostanie wpisana, zamówienie (minimum 70CV) będzie zaliczone jako Państwa zakup osobisty.

3. Czym jest i jakie korzyści daje comiesięczna automatyczna dostawa produktów?
Automatyczna dostawa produktów tzw. autoship to stałe zlecenie wysyłki wybranego pakietu produktów określonego dnia miesiąca: 1, 5, 10, 15 lub 20. Pierwszą i najważniejszą korzyścią jest niższa o 10% cena wszelkich zamawianych produktów. Cennik dla Partnerów korzystających z autowysyłki dostępny jest tutaj: cennik. Drugą zaletą systemu jest zagwarantowany udział w promocjach firmowych, np. Bonus 2x2 o którym napiszemy wkrótce. Innym plusem jest możliwość prywatnych (jeden na jeden) konsultacji telefonicznych lub Skype w zakresie współpracy.

4. Jak zarobić pierwsze pieniądze w Synergy Polska?
Pierwsze pieniądze można zarobić na bezpośredniej odsprzedaży pakietu lub na zarejestrowaniu z własnego polecenia tzw. Klienta Preferowanego. W tym przypadku otrzymacie Państwo prowizję w wysokości max 25% wartości pakietu netto. Jeśli nie wykonaliście Państwo własnej kwalifikacji miesięcznej, pierwszy klient Preferowany wykona ją za Państwa. W tym wypadku pierwsze pieniądze zarobicie rejestrując drugiego klienta. Inną metodą zarabiania jest rejestrowanie własnych współpracowników w programie partnerskim. Za samą rejestrację otrzymacie Państwo premię startową zależną od pakietu startowego (45 zł za pakiet 70CV, 90 zł za pakiet 120CV itd.). Zaletą współpracy partnerskiej są dodatkowe prowizje wynikające z planu marketingowego firmy (zakładka Współpraca). Przypominamy - aby otrzymać uzyskaną prowizję należy spełnić wymóg miesięcznej kwalifikacji o których pisaliśmy powyżej. Synergy wypłaci Państwu prowizję z zamówień Państwa partnerów jak również ich współpracowników i klientów (szczegóły w zakładce Współpraca).

5. Dlaczego warto jest współpracować z firmą Synergy WorldWide?
Firma Synergy istnieje 15 lat. Działa z powodzeniem w 28 krajach na całym świecie. Jest notowana na giełdzie i cieszy się nieposzlakowaną opinią. Produkty Synergy od lat znajdują uznanie i są polecane na całym świecie. Od kilkunastu miesięcy firma działa oficjalnie w Polsce, przeżywając dynamiczny rozwój. Wszystko to sprawia, że mamy gwarancję możliwości wieloletniej, owocnej współpracy. Synergy ma dwa niewątpliwe atuty: najwyższej jakości produkty oraz przejrzysty i niezwykle korzystny dla współpracowników plan marketingowy. W Polsce systematycznie organizowane są cykle spotkań, szkoleń, wyjazdów, co pomoże Państwu budować własny biznes i dobre relacje z partnerami. Jest oczywiste, że firma nigdy nie miała i nie ma problemów z wypłatą prowizji swoim partnerom.

Jesteśmy przekonani, że powyższe informacje rozwiały większość Państwa wątpliwości, co sprawi, że chętnie rozpoczniecie współpracę z nami. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani rejestracją w naszej grupie dystrybucyjnej Synergy Club Polska, prosimy o kontakt telefoniczny bądź odwiedzenie zakładki Dystrybutor. Zapewniamy wszelką możliwą do uzyskania pomoc.

2 komentarze:

  1. Wyjątkowo korzystny plan wynagradzania dystrybutorów. Naprawdę wysokie prowizje. Mam do czynienia z mlm od wielu lat i uważam te warunkui za jedne z najlepszych w branży. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. synergy jest na pewno jedną z najciekawszych firm mlm w polsce. plan zarabiania mają po, prostu super. niech mi ktoś pokaże lepszy.

    OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.