Top Ad unit 728 × 90

ProArgi-9+ w Physicians' Desk Reference

Oficjalnie informujemy, że flagowy suplement diety firmy Synergy - ProArgi-9+ widnieje w tegorocznej edycji najpopularniejszego na świecie kompendium wiedzy o lekach Physicians' Desk Reference!

Od 1947 specjaliści medyczni z całego globu korzystają z przewodnika po lekach PDR jako wiarygodnego źródła na temat leków i substancji przepisywanych na receptę. Miło nam poinformować, że preparat ProArgi-9+ znalazł się w tak ważnej publikacji. Oznacza to, że większa grupa ludzi na całym świecie pozna korzyści płynące z suplementacji ProArgi.

Przewodnik PDR można znaleźć w prawie każdym gabinecie lekarskim, aptece, szpitalu lub bibliotece. Ze wszystkich dostępnych publikacji medycznych właśnie ta jest najbardziej aktualna oraz cieszy się największym szacunkiem i popularnością. W ostatnim czasie udostępnione zostały wygodne w użytku elektroniczne wersje przewodnika PDR. Zarówno wersje drukowane, jak i elektroniczne zawierają informacje o preparacie ProArgi-9+, w tym instrukcje dawkowania oraz zdjęcia.1 komentarz:

  1. Jeden z najlepszych w swijej klasie przeparatów z jakim miałeem do czynienia. Polecam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.