Top Ad unit 728 × 90

LaMar Wiscombe na Kick Off 2014

Pragniemy przypomnieć, że 8 oraz 9 lutego 2014 w nowoczesnym centrum hotelowo konferencyjnym Sound Garden przy ul. Żwirki i Wigury 18 w Warszawie, odbędą się dwa ogólnopolskie spotkania Synergy dla dystrybutorów i osób zainteresowanych.

Informujemy, że kolejnym gościem specjalnym wydarzenia „Kick off 2014” będzie LaMar Wiscombe – ekspert z ponad 30-letnim doświadczeniem w zakresie medycyny naturalnej posiadający znakomitą wiedzę na temat suplementów diety, sposobów stosowania roślin leczniczych oraz produktów ziołowych. LaMar "zaraża" entuzjazmem oraz troską o zdrowie. Potrafi umiejętnie opowiadać o naszych produktach używając prostych słów. Pomógł już wielu osobom w zrozumieniu sposobu używania produktów Vital3 tak, aby przynosiło to zamierzone efekty.

Bilety na ten niezwykły weekend dostępne są już dziś. Cena w przedsprzedaży wynosi 20 euro (ok. 83 zł). Cały weekend z Synergy połączony z dwoma obiadami w cenie, to wyjątkowa oferta ważna tylko do 31 grudnia 2013. Po tym terminie będzie już można nabyć bilety jedynie na miejscu w cenie 100zł za weekend.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.