Top Ad unit 728 × 90

Relacja z Wielkiego Otwarcia Synergy w Polsce

W miniony weekend kilkuset gości z Polski i z zagranicy wzięło udział wspólnie z polskimi liderami oraz założycielem firmy Synergy Worldwide w Wielkim Otwarciu rynku polskiego. Były to niezapomniane 2 dni szkoleń i wykładów motywujących i inspirujących do pracy.W piątek specjalnie dla członków zespołu Synergy odbyło się szkolenie przeprowadzone przez Dana Higginsona – dyrektora generalnego Synergy Worldwide. Dan opowiedział między innymi o siedmiu zasadach, które wg niego prowadzą do harmonijnego życia zawodowego i prywatnego, bez poświęcania własnych wartości. W warsztatach swoje energetyzujące wystąpienia mieli również czołowi liderzy ze świata Synergy: Dianne Leavitt - Double Presidential Executive oraz William Martin – Presidential Executive.

Sobota – 1 czerwca 2013 roku. Impreza Grand Opening rozpoczęła się występem grupy artystów występujących na wielu scenach światowych teatrów akrobatycznych. W pierwszej części dokonano symbolicznego przecięcia wstęgi symbolizującej oficjalne otwarcie rynku polskiego. Cała sobota obfitowała w wiele wystąpień i wymiany doświadczeń. Goście wysłuchali wykładu wiceprezes firmy Synergy Worldwide pani Lyndy Hammons. Mówiła ona o wielkim nacisku jaki firma Synergy kładzie na jakość oraz o produktach dostępnych obecnie dla polskich konsumentów. Wielu konsumentów chętnie podzieliło się z wszystkimi swoimi osobistymi doświadczeniami z suplementami.

Po krótkiej przerwie wszyscy obecni wysłuchali historii sukcesów osób związanych z firmą. Dianne Leavitt porównała start biznesu MLM do startu rakiety gdzie na oderwanie się od ziemii potrzebne jest 71% całkowitej energii przeznaczonej na wieloletnią ekspedycję. Dan Higginson mówił o tym, że biznes MLM wymaga konsekwencji i ciężkiej pracy ale efekty tej pracy mogą być niemiarodajne do włożonego nakładu.

W ostatniej części sobotniego spotkania świętowaliśmy sukcesy ludzi, którzy awansowali w rangach. Na zakończenie prezes zakończył spotkanie wyczerpującym wystąpieniem. Przypomniał, abyśmy nie zapomnieli co dla nas jest w życiu najważniejsze. Abyśmy ustalili sobie cele oraz priorytety, a na koniec pamiętali, że najważniejsze jest to jakimi nas zapamiętają przyszłe pokolenia i to jaki pozostawimy po sobie ślad.

Dziękujemy raz jeszcze wszystkim za przyjazd do Serocka oraz wspólne świętowanie Grand Opening Synergy Worldwide Polska!

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.