Top Ad unit 728 × 90

I Polski Gold Camp

1 lipca zakończyła się kwalifikacja polskich Dystrybutorów na pierwszy, krajowy warsztat szkoleniowy z cyklu Gold Camp. 12 lipca zakwalifikowani Dystrybutorzy spotkają się w hotelu Odyssey w Górach Świętokrzyskich. Na przybyłych gości czeka specjalny trening, zajęcia integracyjne, posiłki oraz świetna zabawa. To będzie niezwykły weekend, w niesamowitym miejscu, z wyjątkową grupą ludzi.


Jeżeli nie zakwalifikowałeś się na wyjazd w tym roku, zobacz co należy zrobić by wziąć udział w warsztatach 2014. Przypominamy warunki kwalifikacji.Kto się kwalifikuje?
  • Dystrybutorzy, którzy w okresie lipiec - grudzień 2013 osiągną rangę Gold. 
  • Dystrybutorzy, którzy rozpoczęli przygodę z Synergy z pakietem aktywacyjnym V3 Biznes (600cv) oraz osiągnęli w okresie lipiec - grudzień 2013 rangę Bronze. 

Wszelkie koszty związane z pobytem na Gold Camp pokryje firma Synergy Worldwide. Osoby zakwalifikowane będą jedynie musiały dotrzeć na miejsce we własnym zakresie.

Do zobaczenia w hotelu Odyssey!


Warunki:
Dystrybutorzy chcący zakwalifikować się na Wyjazd dla Goldów muszą być aktywni i uczestniczyć w programie automatycznej wysyłki od dnia rejestracji do zakończenia terminu kwalifikacji. Zaproszenie na Gold Camp dotyczy 1 osoby na konto dystrybutora.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.