Top Ad unit 728 × 90

Szczegóły oraz harmonogram Wielkiego Otwarcia Synergy Polska

Oficjalne Wielkie Otwarcie Synergy WorldWide Polska już w najbliższy weekend. Impreza odbędzie się w  Hotelu i Centrum Konferencyjnym Narvil w Serocku nad zalewem Zegrzyńskim pod Warszawą. Zobaczmy, co nas czeka w piątek i sobotę!

31 maja (piątek ) 12.00-19.00
Całodniowe szkolenie dla wszystkich parnerów Synergy w Polsce. Warsztaty poprowadzą wyjątkowi prelegenci. Dianne Leavitt - Podwójny Presidential Executive oraz Założyciel i Dyrektor Generalny Synergy WorldWide Dan Higginson. Ten znakomity duet skupi się na tematyce rozwoju osobistego, przywództwa oraz właściwych postaw uczestników marketingu sieciowego. Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji aby dowiedzieć się więcej o ogromnym potencjale jaki drzemie w produktach i planie wynagradzania firmy. Koszt całego treningu wynosi 13 euro przy rejestracji online lub 60 zł przy płatności gotówką na miejscu. Zarejestruj się już dziś i dołącz do Dianne Leavitt, Dana Higginsona oraz czołowych liderów Synergy Polska klikając tutaj!

1 czerwca ( sobota ) 13.00-20.00
Dystrybutorzy oraz ich goście wezmą udział w oficjalnym Wielkim Otwarciu Synergy Polska. W pierszej części spotkania Dan Higginson opowie o firmie, jej misji oraz wizji przyszłości. Wice prezes ds. Jakości Lynda Hammons zaprezentuje nasze produkty. Druga część to przedstawienie szansy biznesowej jaką jest Synergy. Mówcami będa nasi najwięksi liderzy Synergy Polska oraz goście specjalni z zagranicy - Dianne Leavitt Podwójny Presidential oraz William Martin pierwszy Presidential w Europie. Trzecia część poświęcona będzie uznaniu osiągnięć naszych polskich partnerów, a na zakończenie z godzinnym przemówieniem motywacyjnym wystąpi prezes firmy Dan Higginson.

W sobotę otrzymamy również dużą dawkę rozrywki. Aby wziąć udział w loterii zapisz się na nią już dziś tutaj! Jedynie zarejestrowane osoby wezmą udział w losowaniach przygotowanych przez firmę. Zorganizowany zostanie sklep Synergy gdzie będzie można nabyć koszulki, bluzy oraz inne gadżety firmowe z logo firmy. Bilety na oficjalny Grand Opening są dostępne w wirtualnym biurze Pulse w cenie 50 złotych. Bilety można zakupić w pakietach po 10 lub 20 szt w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo każdy z liderów, który zakupił pakiet 20 biletów otrzyma 1 wejściówkę gratis na piątkowy trening oraz miejsce w pierwszych rzędach na sobotnim wydarzeniu.

Nocleg i dojazd

Jeśli chcesz skorzystać z bezpłatnego dojazdu z Warszawy do Serocka, zarezerwuj miejsce w autokarze, który odjedzie z okolic dworca centralnego w Warszawie w sobotę 1 czerwca o godz. 11:30. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisz się na listę już dziś rejestrując się tutaj!


Jeśli interesuje Cię nocleg z piątku na sobotę to specjalnie dla naszych gości Synergy wynegocjowało promocyjne stawki za wynajem pokoi w Hotelu Narvil. Specjalna oferta dostępna jest po wysłaniu wiadomości e-mail na adres: hotel@hotelnarvil.pl. W treści e-maila należy napisać prośbę o zarezerwację pokoju na Weekend Synergy Grand Opening, a w temacie wpisać: „Event Synergy 1-go czerwca”. Rezerwację można również składać telefonicznie pod nr tel: +22 566 10 00. Hasło: Synergy! Liczba w promocyjnej ofercie jest ograniczona. Ceny rabatowe kształtują się następująco:


Pokój 1 osobowy Standard – 268,00 zł
Pokój 2 osobowy Standard – 289,44 zł

W cenie pokoju zawarte są: śniadanie, basen, sauna, sala fitness oraz bezprzewodowy internet.

Do zobaczenia w Serocku! :)

1 komentarz:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.