Top Ad unit 728 × 90

Synergy i certyfikat NSF

-- Wiadomość od Lyndy Hammons --

Za kilka tygodni 1 czerwca wspólnie z Wami będę uczestniczyć w oficjalnym Wielkim Otwarciu Synergy Worldwide Polska. Bardzo się cieszę, że będę mogła się z Wami podzielić się faktami, które sprawiają, że produkty Synergy są tak wyjątkowe. Jako Wiceprezes ds. Jakości wspólnie z całym moim zespołem pracujemy pilnie aby zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo każdego produktu oferowanego przez Synergy WorldWide.

Poza naszym własnym zobowiązaniem do jakości, nasz zakład produkcyjny posiada certyfikację NSF. Pozwólcie, że wyjaśnię co to dokładnie oznacza.

Wyjaśnienie zasad przyznania certyfikatu NSF

W roku 2010 firma Synergy otrzymała z NSF International certyfikat dobrej praktyki produkcyjnej NSF w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa publicznego - Public Health i Safety Company™. NSF International jest to niedochodowa i pozarządowa organizacja - światowy lider w dziedzinie standardów w zakresie rozwoju, certyfikacji produktów, edukacji i zarządzania ryzykiem na rzecz ochrony zdrowia i bezpieczeństwa publicznego.

W ramach procesu certyfikacji nowoczesne zakłady produkcyjne firm Nature’s Sunshine i Synergy WorldWide przeszły szeroko zakrojony audyt prowadzony przez zespół pracowników NSF. Zespół ten dokonał inspekcji instalacji produkcyjnych, regulaminów i procedur oraz procesów produkcyjnych firmy Nature’s Sunshine. Aby zachować ten certyfikat, firma Nature’s Sunshine co roku przechodzi audyty NSF, które pozwalają nam pozostać w czołówce producentów branży suplementów diety.Co to oznacza dla Synergy WorldWide?

NSF jest wiodącą, niezależną organizacją audytu zewnętrznego dla firm działających w sektorach zdrowia i bezpieczeństwa publicznego. Od lat Nature’s Sunshine twierdziła, że posiada najlepsze procesy, procedury i dokumentację, co umożliwiło Synergy WorldWide zapewnienie niezrównanej jakości produktów. Obecnie niezależna organizacja dokonała inspekcji tych zakładów i potwierdziła te twierdzenia. Niezależna certyfikacja NSF ma na celu dalsze:  • zapewnianie firmie Synergy WorldWide przewagi konkurencyjnej na rynku globalnym,
  • zwiększanie naszej wiarygodności, dzięki temu, że NSF jest uznaną na świecie organizacją działającą w wielu branżach,
  • zwiększanie zaufania konsumentów, że NSF zapewnia pełną zgodność z nowymi regulacjami US FSA i że jest w każdej chwili przygotowana na audyt FDA. Firma Synergy WorldWide znalazła się na liście firm posiadających certyfikat zgodności z dobrymi praktykami produkcyjnymi podany na stronie internetowej NSF.

Do zobaczenia 1 czerwca na najważniejszym wydarzeniu Synergy Polska w tym roku w hotelu Narvil w Serocku.

Z pozdrowieniami
Lynda Hammons
Wiceprezes ds. jakości

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.