Top Ad unit 728 × 90

Majowa promocja Synergy

Miniony weekend spędziliśmy na III Warsztatach Szkoleniowych w Centrum Konferencyjnym MCC Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. Poza świetnymi treningami przeprowadzonymi przez naszych polskich liderów oraz gościa specjalnego panią Beatę Marciniak ogłosiliśmy najnowszą promocję dla nowych Klubowiczów.

Każdy nowy Klubowicz dokonujący zakupu aktywującego w miesiącu maju (od 1 do 31 maja) i przyłączający się do programu Automatycznej Wysyłki otrzyma dodatkowo do czerwcowej paczki prezent w postaci bonusowych produktów. W zależności od tego ile wyniosła aktywacja nowego Klubowicza (dystrybutora) otrzyma on od firmy następujący prezent:

Start w maju na pakiet o wartości 70cv = butelka Phytolife gratis w czerwcowej dostawie z programu automatycznej wysyłki.

Start w maju na pakiet o wartości 200cv = puszka ProArgi9+ gratis w czerwcowej dostawie z programu automatycznej wysyłki.


Start w maju na pakiet o wartości 600cv = zestaw Vital3 gratis w czerwcowej dostawie z programu automatycznej wysyłki.


Na czym polega automatyczna wysyłka?

Program automatycznej wysyłki polega na otrzymywaniu produktów Synergy co miesiąc bez konieczności składania zamówienia. Wystarczy, że przy rejestracji wybierzesz pakiet, który chcesz otrzymywać regularnie oraz zaznaczysz dzień wysyłki. Zaletą programu są niższe ceny pakietów, a w maju dodatkowo powyższa promocja.

Zarejestruj się już dziś!

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.