Top Ad unit 728 × 90

FL-3X produktem miesiąca!

10% zniżki na FL-3X przez cały czerwiec! Zbliża się lato, czas pełen atrakcji, ruchu i planów związanych z przebywaniem na świeżym powietrzu. Dlatego ciesz się w pełni wakacjami i wszystkimi przyjemnościami dzięki dodatkowemu wsparciu FL-3X. Niezależnie od tego, czy lubisz pływać, wędrować, uprawiać sport czy zwiedzać nowe miejsca, FL-3X wspomaga Cię podczas ruchu. 


FL-3X został zaprojektowany, aby wspomagać mobilność, swobodę ruchów i elastyczność. Chcesz wiedzieć w jaki sposób? Sprawdź, jak działają niektóre z kluczowych składników tego produktu:

  • Glukozamina - składa się z łańcuchów cukrowych i białkowych znajdujących się w chrząstce lub w płynie otaczającym stawy. Jej rolą jest zapewnienie odpowiedniej amortyzacji i smarowania stawów,
  • Chondroityna to substancja chemiczna występująca głównie w tkance łącznej. Stymuluje odnowę chrząstki i pomaga w budowaniu tkanek w całym organizmie.
  • MSM to związek siarki występujący w kręgach, tkance mięśniowej, skórze i kościach. Pomaga regenerować sztywne komórki tkanki mięśniowej i łagodzi stany zapalne.

Przydatne adresy:

  • FL-3X - więcej informacji o produkcie,
  • Sklep Synergy - kup FL-3X w oficjalnym sklepie Synergy i dowiedz się więcej.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.