Top Ad unit 728 × 90

Pięć metod świadomego życia


1. Zapisuj rzeczy, za które jesteś wdzięczny

Eksperci zgadzają się, że znalezienie czasu na bycie wdzięcznym może nie tylko poprawić Twój nastrój, ale także doprowadzić do obniżenia poziomu stresu. Niezależnie od tego, czy zapisujesz je w notesie czy w telefonie, prowadzenie rosnącej listy pozytywnych wspomnień może rozjaśnić twój dzień :)

2. Stwórz własny poranny rytuał

Rozpoczęcie poranka z intencją może pomóc ustawić resztę dnia. Spróbuj wypić szklankę wody, zjeść zdrowy posiłek, zaplanować swój harmonogram. Dodatek suplementów takich jak ProArgi 9 Plus, e9energy lub Collagen+, może również pomóc zwiększyć spożycie składników odżywczych i sprawić, że Twój organizm poczuje się lepiej.

3. Wypróbuj Zasadę 5 sekund

Stworzona przez Mel Robbins, 5 Second Rule może pomóc Ci działać i pozostać zmotywowanym. Po prostu policz do tyłu: 5-4-3-2-1, a następnie działaj. Ta mała sztuczka pomogła wielu osobom zbudować wiarę w siebie, aby wykonać codzienne zadania.

4. Wyznaczaj cele i rób plany

Czas jest jedną z najcenniejszych rzeczy, jakie mamy. Naucz się go mądrze wykorzystywać, zapisując codzienne cele i plan realizacji każdego z nich. Stworzenie takiej listy wprowadzi lepszą organizację do Twojego dnia i pomoże Ci docenić wartość Twojego czasu.

5. Przyszły Ty zasługuje na troskę!

Łatwo jest zaplątać się w codzienne obowiązki. Wygospodarowanie czasu dla siebie to świetny sposób na poprawę stylu życia i sposobu myślenia. Niezależnie od tego, czy wolisz dzień w spa, czy wędrówkę na świeżym powietrzu, daj sobie trochę zasłużonego czasu dla siebie! :)

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.