Top Ad unit 728 × 90

Wybierz Biome Shake w nowej formule!

Synergy oficjalnie zaprzestaje produkcji koktajlu zastępującego posiłek SLMsmart i jego dystrybucji w Europie. Zauważyliśmy istotny spadek popytu na SLMsmart mimo jego niezaprzeczalnych walorów. Jednocześnie znacznie wzrósł popyt na Biome Shake w nowej formule. 


Ten wegański koktajl dostarcza naszym konsumentom najwyższej jakości białka, solidną dawkę witamin i minerałów oraz szereg korzyści dla mikrobiomu. A wszystko to w przyjaznym dla środowiska, całkowicie biodegradowalnym opakowaniu.

Następca SLMsmart już wkrótce!

Eksperci z Centrum Badań i Innowacji Hughes nie ustają w poszukiwaniu jeszcze lepszych alternatyw dla koktajlu SLMsmart. W najbliższej przyszłości uda się z pewnością wprowadzić do produkcji innowacyjną formułę, zapewniającą doskonałe odżywianie i wsparcie dla utrzymania prawidłowej masy ciała. Jednocześnie zminimalizowany zostanie pozostawiany ślad węglowy: Od przyjaznego dla środowiska opakowania po bardziej wydajny łańcuch dostaw.

Bądź na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i ważnymi wiadomościami, obserwując je na blogu i kanałach mediów społecznościowych. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.