Top Ad unit 728 × 90

Nie kupuj produktów Synergy byle gdzie!

W nawiązaniu do pytań zadawanych przez naszych klientów oraz osoby zainteresowane nabyciem produktów, pragniemy przestrzec przed zakupami suplementów Synergy w serwisach ogłoszeniowych, na portalach aukcyjnych i sklepach internetowych.

Firma Synergy nie przyjmuje żadnych reklamacji i zwrotów, jeśli nabywca nie posiada faktury przez nią wystawionej. Fakturę taką można otrzymać jedynie wtedy, gdy zakupu dokonamy na stronie lub w inny sposób (np. zamawiając telefonicznie) od autoryzowanego przedstawiciela (dystrybutora) Synergy. Tylko wówczas przesyłka przyjdzie do nas bezpośrednio z magazynu Synergy w Polsce, a w przesyłce znajdziemy wszelkie dokumenty.

Ponadto Synergy WorldWide oferuje na rynku polskim atrakcyjnie cenowo pakiety, opracowane w taki sposób aby maksymalnie obniżyć cenę jednostkową produktu (np. 4 i 8 szt. ProArgi9+, 4 i 9 butelek PhytoLife etc). Każdy nabywca, niezależnie od statusu Partner czy Klient, może kupić produkty w najniższych cenach.

Zakup z innych źródeł - zagrożenia:

Serwisy ogłoszeniowe - np. gumtree, olx. Produkty oferowane prywatnie czyli pochodzące z drugiej ręki bez paragonu/faktury. Klient nie jest w stanie określić warunków w jakich przechowywany był produkt. Często zdarza się, iż suplement oferowany jest w pozornie atrakcyjnej cenie z powodu upływającej daty przydatności lub całkowitego przeterminowania!

Serwisy aukcyjne - np. allegro. Również problem prywatnej odsprzedaży bez dowodu zakupu lub problem upływającej daty przydatności do spożycia.

Sklepy internetowe - np. vitalabo. Przestrzegamy przed zakupami w sklepach, szczególnie zagranicznych mających filię w Polsce. Podstawowym minusem jest bardzo wysoka cena produktów wynikająca z olbrzymiej marży sklepowej. Przykładowo kupując zestaw 2 opakowań ProArgi-9+ (60 saszetek) u autoryzowanego dystrybutora, cena łączna z kosztami dostawy wyniesie ok. 345 zł. W sklepie internetowym (np. vitalabo) cena tego samego zestawu to aż 676 zł!
 
Kupując za pośrednictwem dystrybutora, masz pewność że produkty są:
  • przydatne do spożycia,
  • przechowywane i transportowane w odpowiednich warunkach,
  • zawsze hermetycznie pakowane,
  • oferowane w najlepszych cenach.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.