Top Ad unit 728 × 90

Nasz sposób na długi weekend!

Długi weekend majowy to doskonała okazja do odreagowania stresu i spędzenia kilku dni na świeżym powietrzu. Wielu Polaków w tym czasie decyduje się na wyjazd pod miasto z rodziną lub znajomymi. W okresie wiosenno-letnim pogoda zazwyczaj dopisuje, dlatego przedstawiamy Ci nasz pomysł na majówkę :)

Nie będziemy ukrywać. Długi weekend jest doskonałą okazją do grillowania w towarzystwie przyjaciół. Trudno oprzeć się zapachowi pieczonych kiełbasek, zwłaszcza kiedy jesteśmy w gronie najbliższych i nie chcemy zrobić przykrości gospodarzowi. Musimy jednak pamiętać, że potrawy przyrządzane w ten sposób są ciężkostrawne i tuczące. Sprawiają wiele kłopotów i dodatkowej pracy naszemu układowi trawiennemu, dlatego warto pomyśleć o alternatywie.

Nasz sposób na majówkę

Jesteśmy zwolennikami zdrowego stylu życia, dlatego lubimy wypoczywać aktywnie i na świeżym powietrzu! Skorzystaj z naszej propozycji i zabierz znajomych na zielony piknik. Zaproponuj aktywne spędzenie czasu. Co powiesz na długi spacer po lesie, a później wspólny posiłek na leśnej polanie? Może wycieczka rowerowa po okolicy? Nordic walking? Wszystko zależy od Ciebie i Twojej wyobraźni.

Co zabrać na piknik?

  • Sałatka owocowa - lekkostrawna, prosta w przygotowaniu, zawierająca ulubione owoce;
  • Zielone warzywa z brązowym ryżem - miks przyrządzonych w parowarze zielonych warzyw. Dodaj do smaku zioła takie jak bazylia i oregano. Główny posiłek dla wszystkich gotowy;
  • Deser jogurtowy na bazie owoców lasu - zabierz ze sobą jogurt naturalny, bakalie i jagody. Stwórz ze znajomymi własny deser;
  • Woda mineralna zamiast napojów gazowanych - majówka może być upalna, dlatego pamiętaj o wodzie!

Synergy Club poleca

Podczas ciepłych, majowych dni Twój organizm może potrzebować większej ilości płynów. Zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na aktywną formę spędzenia urlopu. Orzeźwiający napój powinien nie tylko zapewnić odpowiednie nawodnienie, ale też dostarczyć niezbędnych składników mineralnych potrzebnych organizmowi.

Zaskocz znajomych i dodaj do butelki kilka łyżek PhytoLife, aby zamienić zwykłą wodę mineralną w zdrowy, orzeźwiający i oczyszczający napój na bazie mięty i chlorofilu. PhytoLife możesz stosować przez cały dzień między posiłkami. Zdrowa alternatywa dla napojów gazowanych.

Życzymy Ci smacznej i udanej majówki w gronie najbliższych! :)

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.