Top Ad unit 728 × 90

ProArgi-9+ na walentynki!

Z okazji zbliżającego się święta zakochanych, grupa dystrybucyjna Synergy Club przygotowała promocję dla klientów oraz nowych partnerów. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w walentynkowej promocji, w której nagrodą główną jest jedno opakowanie ProArgi 9 Plus!

Zasady

Dla stałych i nowych klientów
Aby wziąć udział w promocji i otrzymać dodatkowo jedno opakowanie suplementu, należy wykonać zamówienie na hurtowy zestaw 8 opakowań ProArgi-9+ w dniach 5-25 lutego 2018. Zamówienie można złożyć telefonicznie, mailowo lub przez zakładkę Klient.

Dla nowych partnerów
Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą z nami i chcesz skorzystać ze wszystkich możliwości jakie oferuje Synergy oraz chcesz otrzymać dodatkowo jedno opakowanie suplementu, skorzystaj z rejestracji partnerskiej z opcją zakupu 8 opakowań ProArgi-9+ w okresie 5-25 lutego 2018. Oprócz suplementów diety otrzymasz również pakiet materiałów informacyjnych i pełne wsparcie. W przypadku rejestracji partnerskiej prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.


Zadbaj o własne serce i serca najbliższych,
tym  bardziej w walentynki :)

Wyniki promocji i organizator

Wszystkie osoby, które spełnią warunki promocji, otrzymają nagrody na początku marca 2018. Organizatorem konkursu jest grupa dystrybucyjna SynergyClub. Organizator może przyznać jednemu uczestnikowi jedną nagrodę.

Serdecznie zapraszamy!

2 komentarze:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.