Top Ad unit 728 × 90

Klient

W Synergy istnieje możliwość zamówienia ProArgi 9 Plus, Mistify, PhytoLife oraz pozostałych suplementów w cenach firmowych (hurtowych) w opcji klienckiej. Wszystkie produkty możesz kupić w firmowym sklepie. Jeśli jesteś zainteresowany/a szybkim zamówieniem, w atrakcyjnych cenach i bezpośrednio od producenta.

Wykonaj pierwsze zamówienie w 3 prostych krokach:

  1. Zapoznaj się z aktualnym cennikiem Synergy klikając TUTAJ. Obecnie dla nowych klientów przy pierwszym zamówieniu obowiązują najniższe ceny zawarte w cenniku;
  2. Następnie kliknij TUTAJ, aby wejść do oficjalnego sklepu Synergy;
  3. Załóż konto klienckie przez e-mail bądź media społecznościowe, podaj dane do zamówienia i wybierz interesujące Cię produkty.
Pamiętaj, jeśli się nie zarejestrujesz zobaczysz tylko ceny detaliczne pojedynczych opakowań! Są one bardzo wysokie w porównaniu z cenami hurtowymi dla Klienta Preferowanego, którym staniesz się po rejestracji.

Szczegóły zamówienia:

  • dostępne formy płatności: gotówką przy odbiorze lub kartą on-line;
  • czas oczekiwania na paczkę wynosi 1-2 dni robocze;
  • przesyłki dostarcza firma kurierska DPD;
  • produkty wysyłane są z głównego magazynu firmy Synergy WorldWide;
  • każda paczka zawiera oficjalny dowód zakupu, wystawiony przez producenta.

Jeśli napotkasz problem przy wykonywaniu zamówienia lub chciałbyś zamówić produkty telefonicznie, zadzwoń pod nr 796 799 766. Ewentualnie pozostaw poniżej swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się w najbliższym czasie.

Ważne: Podając numer telefonu lub adres e-mail, zgadzasz się na wykorzystanie tych danych w celu jednorazowego kontaktu.
Jeśli nie otrzymasz od nas odpowiedzi w ciągu 24 godzin, sprawdź zawartość folderu SPAM na swoim koncie pocztowym (w przypadku opcji e-mail)


Pozostałe informacje

Niezależny Dystrybutor - niezależny partner firmy, polecający produkty i udzielający niezbędnych informacji. Dystrybutor posiada umowę z firmą, na mocy której upoważniony jest do wprowadzania do firmy klientów preferowanych lub nowych dystrybutorów. Niezależny Dystrybutor nie jest sprzedawcą produktów (czyt. Podmiot realizujący zamówienia).

Klient Preferowany - konsument zainteresowany zakupem produktów. Ma możliwość zakupów w cenach hurtowych (takich samych jak dystrybutor), przysługuje mu także rabat 10% w systemie comiesięcznej autowysyłki. Klient Preferowany nie ponosi żadnych dodatkowych opłat i nie jest zobowiązany do regularnych (przymusowych) zakupów.

Podmiot realizujący zamówienia - do każdego zamówienia dołączana jest faktura/dowód zakupu, którego wystawcą jest europejski oddział firmy Synergy WorldWide z siedzibą w Holandii: Synergy WorldWide Europe B.V., Centaurusweg 123, 5015 CT Tilburg (Holandia). W Polsce funkcjonuje również polskie biuro obsługi z siedzibą w Warszawie przy ulicy Olkuskiej 7 oraz magazyn centralny w Ożarowie Mazowieckim. Otrzymując dowód zakupu z powyższymi danymi, masz 100% gwarancję legalnego pochodzenia produktów.
Synergy Club - Niezależny Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.