Top Ad unit 728 × 90

Produkt Miesiąca - Omega-3

Z radością witamy wszystkich czytelników w Nowym 2018 Roku! Z tej okazji zapraszamy do zapoznania się z nowym cyklem Synergy Club - Produkt Miesiąca. Jest to nowa seria artykułów zaplanowana na cały 2018 rok. W cyklu tym przedstawiamy wybrane suplementy diety lub kosmetyki, opisując ich dotąd nieznane właściwości. Odpowiadamy również na najczęściej pojawiające się pytania, a także podpowiadamy z jakimi suplementami najlepiej połączyć Produkt Miesiąca, aby uzyskać maksymalne korzyści.

Nowy rok zaczynamy od suplementu diety, który wygląda dość niepozornie, skrywając jednocześnie niesamowity potencjał. Poznaj bliżej Omega-3 w żelu!

Dlaczego Omega-3 od Synergy?

  • Po pierwsze, suplement ten dostarcza aż 400 mg kwasów tłuszczowych, w tym EPA oraz DHA w formie żelowej, która jest wygodna i dobrze przyswajalna;
  • Po drugie, olej rybny Synergy Omega-3 pochodzi z czystych wybrzeży Morza Beringa na Alasce i pozyskiwany jest w sposób przyjazny dla środowiska, co potwierdza certyfikat Marine Stewardship Council;
  • Po trzecie, każda matryca żelowa została opracowana i zatwierdzona przez dr Matthew'a Tripp'a - dyrektora do spraw naukowych w Centrum Badań i Innowacji Hughes.

Kwasy omega-3 a zdrowie dzieci

Kwas dekozoheksynowy (DHA) odgrywa ważną rolę w rozwoju mózgu. Aż 60% materiału budulcowego kory mózgowej i 95% siatkówki oka to właśnie DHA! Dzieci spożywające stosowną ilość DHA osiągają lepsze wyniki w testach na inteligencję, mają bardziej rozwinięte funkcje poznawcze i lepiej widzą, ponieważ DHA chroni i wzmacnia struktury komórkowe siatkówki oka oraz ma działanie przeciwzapalne. Według badań, suplementacja DHA zmniejsza u dzieci o ponad 60% ryzyko infekcji.

Kwasy omega-3, a serce

U dorosłych omega-3 pełni ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Niedobór może skutkować zaburzeniami emocjonalnymi, w tym depresją, agresją lub problemami z pamięcią (niezależnie od wieku). Ponadto kwasy regulują gospodarkę hormonalną, wzmacniają system odpornościowy oraz działają przeciwmiażdżycowo. Jednak ich najważniejszą rolą jest poprawa oraz wzmocnienie układu sercowo-naczyniowego.

Kwasy omega-3 - stosowanie

Według rekomendacji Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, zapotrzebowanie na nienasycone kwasy tłuszczowe kobiet ciężarnych, powinno wynosić od 200-300 mg czystego DHA dziennie bądź od 400-600 mg - w przypadku niskiego spożycia produktów w nie bogatych u innych osób dorosłych. Jedna saszetka Omega-3 od Synergy zawiera optymalne 400 mg kwasów!

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Z jakich ryb pozyskiwane są kwasy wchodzące w skład suplementu?
Kwasy omega-3 pozyskiwane są w ekologiczny sposób z dzikiego dorsza pacyficznego.

Co oznacza wizerunek cytryny na opakowaniu produktu?
Wizerunek cytryny oznacza smak. Suplement ma przyjemny, cytrynowy smak.

Z jakimi produktami Omega-3 od Synergy stanowi najlepsze połączenie?
Ze względu na właściwości prozdrowotne składników aktywnych, suplement można łączyć z ProArgi-9+ i Mistify.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.