Top Ad unit 728 × 90

Trulūm - dla wyjątkowej kobiety

Wyjątkowa linia kosmetyków Trulūm od Synergy powstała w oparciu o Intrinsic Youth Technology. Technologia ta jest wyróżnia się czymś więcej niż jedną substancją lub pojedynczym produktem. Obejmuje całościowe podejście do kwestii zdrowej skóry od jej podłoża po powierzchnię. Jeden zestaw składa się aż z siedmiu produktów. Każdy z nich spełnia swoją określoną rolę w procesie regeneracji skóry.

Główne cele Intrinsic Youth Technology to:
  • Oczyszczenie
  • Wzmocnienie
  • Ochrona 

Trulūm - idealny prezent dla wyjątkowej kobiety

Program pielęgnacji skóry Trulūm składa się z trzech etapów, które w sposób całościowy oddziałują na wszystkie warstwy skóry: naskórek, skórę właściwą i tkankę podskórną. Dzięki indywidualnemu ukierunkowaniu na zaspokojenie potrzeb każdej z warstw, Trulūm wspiera zdrowie skóry i tworzy jej bardziej młodzieńczy, zdrowy blask, odkrywając jej utraconą świetlistość.

Kosmetyki z linii Trulūm nie są oferowane w drogeriach czy innych sklepach branży kosmetycznej. Zyskujesz dzięki temu stuprocentową pewność, że prezent Twój będzie niepowtarzalny i sprawi osobie obdarowywanej wiele radości.

Powyższy zestaw możesz kupić bezpośrednio od producenta w oficjalnym Sklepie Synergy. Jeśli chcesz poznać szczegóły każdego produktu, płynące korzyści z jego stosowania i skład, odwiedź zakładkę Trulūm.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.