Top Ad unit 728 × 90

Zestaw Miesiąca - Wrzesień

Jest nam miło poinformować, iż najchętniej wybieranym produktem we wrześniu okazał się FL-3X - nowy suplement diety od Synergy, bogaty w glukozaminę, chondroitynę i MSM.

Szczegóły

Jedno opakowanie składa się z 8 buteleczek po 146 g. Zestaw taki polecany jest jednej osobie na na podstawowy okres suplementacji. W zależności od dawkowania, opakowanie wystarczy na 32-96 dni stosowania. FL-3X dostępny jest również w pakiecie 5 opakowań (40 buteleczek) w bardzo atrakcyjnej cenie.

Polecane uzupełnienie

Ze względu na swój uniklany skład i precyzyjnie określony cel suplementacji, FL-3X można uzupełniać różnymi produktami w zależności od potrzeb w danym czasie. Jesienią szczególnie polecamy zestaw łączony z ProArgi 9 Plus lub Omega-3 - suplementem w formie żelowej.

Czytaj więcej:

2 komentarze:

  1. FL-3x jest pyszny, smakuje mniej więcej jak syrop na kaszel dla małych dzieci :) Już tylko dlatego można go pokochać. Inne suple z glukozaminą są OCHYDNE, np. 4flex, Ortonlex itp...

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna glukozamina! Naprawdę wiem, co mówię, bo miałam już w życiu niejedną - i takie tanie, i takie bardzo drogie. FL-3X ma znakomity stosunek jakości do ceny no i naprawdę fajny smak.

    OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.