Top Ad unit 728 × 90

Dan Higginson o Zestawie Purify i Programie Elite Health

Wprowadzenie programu Elite Health podczas wiedeńskiego Szczytu Synergy w roku ubiegłym sprawiło, że dystrybutorzy z Europy jako pierwsi poznali szczegóły koncepcji Elitarnego Zdrowia, jakie odkrycia naukowe kryją się pod tym terminem i wreszcie jakie innowacyjne rozwiązania sprawiają, że Elitarne Zdrowie to cel możliwy do osiągnięcia. 

Pierwszym krokiem w drodze do osiągnięcia Elitarnego Zdrowia jest proces oczyszczania (Purify). Kluczem do osiągnięcia maksymalnych korzyści zdrowotnych jest zrównoważony i odpowiednio odżywiony mikrobiom jelit, który w codziennych warunkach narażony jest na toksyczne czynniki środowiskowe takich jak: zła dieta, stres i siedzący tryb życia.

Co o elitarnym zdrowiu i zestawie Purify sądzi założyciel Synergy WorldWide - Dan Higginson?
...bez odpowiedniej struktury jelit nie można osiągnąć Elitarnego Zdrowia. I właśnie to wywołuje mój entuzjazm. Po wielu osobistych rozmowach z dr Trippem, zrozumiałem czym jest mikrobiom jelit. Zrozumiałem, że to właśnie tam wszystko się rozgrywa. Dopiero teraz zaczynamy rozumieć, że wszystko zaczyna się w jelitach. Dzięki temu możemy włączyć przycisk reset – tak jak w komputerze – i naprawdę zmienić całkowicie metodę dbania o zdrowie jelit. Wzmocnić skuteczność działania ProArgi 9 Plus i innych naszych wspaniałych produktów. Trudno zatem o większą radość...

Obejrzyj poniższy film i wysłuchaj całej, ekscytującej wypowiedzi Założyciela Synergy:

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.