Top Ad unit 728 × 90

Nowe produkty Synergy już wkrótce!

Firma obecna jest na rynku polskim przeszło trzy lata. System odżywczy V3 w którego skład wchodzą ProArgi-9+, PhytoLife oraz Mistify zyskał w tym czasie liczne grono odbiorców i wciąż cieszy się dużą popularnością wśród nowych konsumentów. Flagowy produkt Synergy jakim jest ProArgi9+ przez ostatnie lata doceniony został nie tylko za granicą, ale przede wszystkim w Polsce. Polecany zarówno przez klientów indywidualnych jak i specjalistów branży medycznej, zyskał miano bestsellera w swojej kategorii.

W ramach realizowanego przez firmę planu rozwoju na rynkach europejskich, jesienią 2014 wprowadzone zostały dwa całkowicie nowe suplementy Synergy: SLMsmart - koktajl zastępujący posiłek oraz e9 - zdrowy napój energetyczny. Produkty te szybko zyskały na popularności dzięki unikalnemu składowi, skuteczności działania i uniwersalności. SLMsmart zyskał fanów nie tylko wśród osób walczących z nadwagą. Idealnie sprawdza się jako zamiennik posiłku (np. drugiego śniadania), zdrowy deser albo dodatek do innych produktów przyjmowanych w ciągu dnia. E9 energy przekonał do siebie najbardziej wymagających konsumentów, sceptycznie nastawionych do popularnych napojów energetycznych, ponieważ zawiera tylko zdrową kofeinę (wyciąg z yerba-mate), nie zawiera cukru, bogaty jest zaś w liczne aminokwasy i witaminy.

Elite Health - przyszłość Synergy

Przełom roku 2016/2017 to początek wprowadzenia przez Synergy globalnej koncepcji Elite Health, czyli elitarnego zdrowia. Elite Health oznacza maksimum dobrego samopoczucia, kiedy wiek nie określa granicy ludzkich możliwości. Z perspektywy nauki Elitarne Zdrowie to optymalny sposób funkcjonowania metabolizmu - stan, w którym wszystkie elementy organizmu działają sprawnie dając optymalne zdrowie ciału i umysłowi.

Suplementy diety w żelu - nowość!

W ramach wprowadzania koncepcji Elite Health, firma Synergy wprowadzi jeszcze w tym roku na rynek polski trzy nowe produkty: Essential Greens, Omega-3 i Mistify w innowacyjnej, żelowej formie. Synergy Gels pozwolą cieszyć się doskonałej jakości produktami w dowolnym miejscu i czasie, ze względu na swoją niespotykaną dotychczas formę. Produkty żelowe Synergy oferują takie same korzyści dla zdrowia jak pozostałe produkty, ale eliminują wszelkie niejasności i komplikacje związane z porcjami podawania i przygotowaniem.

Dlaczego żele?

  • wygoda - jednorazowe saszetki, mieszczące się wszędzie. Idealne, kiedy nie mamy dostępu do wody;
  • konsystencja i smak - nowy wymiar w doświadczeniu konsumentów;
  • przesyt tabletek - wielu konsumentów spożywa produkty w postaci tabletek/pigułek. Żel jest całkowicie nową formą, znacznie ułatwiającą spożycie;
  • dobra przyswajalność i trawienie - doskonała alternatywa dla podobnych produktów w innej formie.

Nowe produkty dostępne będą już za kilkanaście dni. Szczegóły wkrótce!

1 komentarz:

  1. Znam produkty tej firmy od 5 lat. Nigdy nie zawiodły ani mnie, ani rodziny czy znajomych. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.