Top Ad unit 728 × 90

Twój dzień z Vital3!

Które produkty wchodzą w skład V3? Czy suplementy z linii Vital3 stosuje się razem czy osobno? W jaki sposób osiągnąć maksymalne korzyści z suplementacji? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez konsumentów zestawu suplementów Vital3 od Synergy.

System Vital3 składa się z trzech produktów: ProArgi-9+, PhytoLife i Mistify. V3 od Synergy to odpowiedź na ludzkie problemy w obecnych czasach. Zanieczyszczenia, niedobory, konserwowana chemicznie żywność, brak ruchu oraz stres prowadzą do zakłócenia wewnętrznej równowagi ciała, co negatywnie wpływa na stan naszego zdrowia. W celu przywrócenia normalnego funkcjonowanie organizmu, należy dostarczać mu niezbędne substancje i jednocześnie pozbyć się tych niepożądanych.

Formuła Vital3 polega na synergicznym działaniu ProArgi 9 Plus, PhytoLife oraz Mistify, których aktywne składniki mają za zadanie wyrównać niedobory, wzmocnić i oczyścić nasz organizm.

Jak suplementować?

Składniki aktywne zawarte w produktach z linii Vital3 zostały dobrane tak, aby cały zestaw mógł być stosowany jednocześnie. Oczywiście nie powinno się mieszać produktów ze sobą i spożywać w tym samym momencie. Poprawną metodą suplementacji jest stosowanie wszystkich trzech produktów jednego dnia o różnych porach. Poniżej przedstawiamy jeden z najpopularniejszych sposobów. Zaś w dalszej części tekstu dowiesz się w jaki sposób osiągnąć maksymalne korzyści z suplementacji.


ProArgi 9 Plus
Sugerowana pora: rano lub w godzinach dopołudniowych. 
Rozpuść zawartość jednej saszetki w szklance wody (przegotowanej lub niegazowanej). Pij 40 min. przed śniadaniem. Jeśli z różnych przyczyn nie możesz suplementować w godzinach porannych, wypij jedną porcję ProArgi-9+ dwie godziny po śniadaniu.

PhytoLife
Sugerowana pora: w południe, popołudniu.
Wlej 7,5-15 ml roztworu PhytoLife na szklankę wody. Powstały w ten sposób orzeźwiający napój pij w ciągu dnia między posiłkami np. 2-4 szklanki. Jeśli większość dnia spędzasz poza domem, przykładowo rozcieńcz 15-30 ml PhytoLife w półlitrowej butelce wody mineralnej (najlepiej niegazowanej) i miej zawsze przy sobie.

Mistify
Sugerowana pora: późne popołudnie lub wieczór.
Spożywaj w dawce 30-60 ml półtorej godziny po obiedzie lub 40 min. przed kolacją.
Jak osiągnąć maksymalne korzyści z suplementacji?

Opisany powyżej sposób suplementacji jest przykładowym najczęściej spotykanym u konsumentów zestawu V3. Dla własnej wygody lub urozmaicenia, możesz wprowadzić modyfikacje, np. Mistify pić w godzinach dopołudniowych, a ProArgi 9 Plus późnym popołudniem lub dwie godziny po kolacji.
W celu osiągnięcia maksymalnych korzyści możesz używać ProArgi-9+ dwa razy dziennie - pierwsza saszetka rano przed śniadaniem, druga dwie godziny po obiedzie lub kolacji. Podobnie Mistify: 60 ml raz lub 30 ml dwa razy dziennie. Zaletą PhytoLife jest jego uniwersalność. Może z powodzeniem zastąpić zimne napoje spożywane w ciągu dnia i korzystnie oddziaływać na układ trawienny. Pamiętaj jedynie o zwiększonej dawce roztworu przy większej pojemności butelki: 15-30 ml na pół litra wody, 30-60 ml na litr etc.

Synergy oferuje zestaw Vital3 w następujących pakietach:
  • Mały (podstawowy): 1 szt. ProArgi-9+; 1 szt. PhytoLife; 1 szt. Mistify
  • Średni: 2 szt. ProArgi-9+; 1 szt. PhytoLife; 2 szt. Mistify
  • Duży: 3 szt. ProArgi-9+; 3 szt. PhytoLife; 3 szt. Mistify
  • Premium: 10 szt. ProArgi-9+; 10 szt. PhytoLife; 10 szt. Mistify

Jeśli potrzebujesz poszczególnych produktów V3 w innej kombinacji ilościowej, możesz stworzyć własny zestaw, łącząc istniejące już pakiety produktowe, np. 2 szt. ProArgi 9 Plus + 3 szt. Mistify + 4 szt. PhytoLife itp. Pamiętaj, że im większy zestaw, tym niższa cena jednostkowa produktu. Niezależnie od ilości zakupionych suplementów (zestawów), za przesyłkę płacisz tylko raz.

Masz dodatkowe pytania? Jesteś zainteresowany produktami? Zapraszamy do kontaktu :)


1 komentarz:

  1. Słyszałam, że na efekt antystarzeniowy można brać dwie saszetki na noc. Nie wiem, jak to działa antystarzeniowo ale śpi się po tej dawce fantasycznie!

    OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.