Top Ad unit 728 × 90

Grupa IAM Cycling w Tour de France 2016!

Najsłynniejszy na świcie wyścig kolarski Tour de France 2016 zbliża się ku końcowi. Sponsorowana przez Synergy grupa IAM Cycling jest już w ścisłej czołówce!

W ukończonym właśnie 15 etapie, kolarz Jarlinson Pantano zdobył 1 miejsce. Podczas etapu 13 czwartą pozycję uzyskał Jérôme Coppel, zaś ich kolega Stef Clement osiągnął to samo miejsce w etapie 12.

To już trzeci raz, kiedy grupa IAM Cycling bierze udział w Tour de France. Na przestrzeni trzech tygodni sportowcy prowadzą nieustanną walkę ze zmęczeniem ciała i umysłu, zmienną pogodą, drastycznymi zmianami wysokości oraz problemami logistycznymi wynikającymi z tłumu widzów i koordynacji furgonetek i samochodów obsługujących każdy team.
Każdy z etapów wyścigu wiąże się ze specyficznymi dla siebie trudnościami. W etapie 9 członek IAM Cycling Leigh Howard został niemal sam na końcu stawki. Po tym jak zatrzymał się by wymienić oba koła, musiał zdecydować się na rower zastępczy. Stanął więc w obliczu zagrożenia pozostaniem na ziemi niczyjej i musiał ścigać grupę po opadającym stoku. Aby odnieść sukces Howard zmuszony był dać z siebie jeszcze więcej. Jego prędkościomierz wykazał maksymalną prędkość 122,7 km na godzinę!

Tour de France to światowej klasy przykład elitarnych zawodów sportowych. To zaszczyt wiedzieć, że kolarze IAM Cycling polegają na produktach Synergy, aby czerpać z nich siłę w tej trudnej podróży. Mamy więc nadzieję, że wszyscy pokażemy jak bardzo ich wspieramy ich wysiłki aż do ostatniego dnia wyścigu. 


2 komentarze:

  1. Phytolife jest świetny do gaszenia pragnienia przy wzmożonym wysiłku fizycznym. Ważne jeszcze, żeby go rozcieńczyć dobrą wodą, najlepiej z dużą ilością magnezu, np. Muzsynianką.

    OdpowiedzUsuń
  2. Trochę biegam i po proargi 9 dużo szybciej dochodzę do siebie po treningach. Tak, że plus! :)

    OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.