Top Ad unit 728 × 90

Promocja Elite Honors przedłużona!

W miesiącach: marzec, kwiecień i maj polscy dystrybutorzy mieli możliwość otrzymać dodatkową prowizję 446 zł w wiosennej promocji Elite Honors. Firma Synergy ogłosiła, iż promocja ta została przedłużona na okres wakacji! Team Members z Polski będą mieli okazję nadal zarobić dodatkowe 446 zł za każdym razem gdy będą kwalifikowanymi w klubie Elite Honors w miesiącach: czerwiec, lipiec i/lub sierpień 2016.

Jak się zakwalifikować do promocji Elite Honors?

1. Bądź na automatycznej wysyłce i uzyskaj w danym miesiącu 600 CV z obrotu konsumenckiego i 200 CV z obrotu aktywacyjnego;

LUB
2. Bądź na automatycznej wysyłce i uzyskaj w danym miesiącu 200 CV z obrotu konsumenckiego oraz 600 CV z obrotu aktywacyjnego.

Pamiętaj, że Twoje zamówienie aktywacyjne nie zostanie wliczone na poczet kwalifikacji do Elite Honors.

Uzyskaj dodatkowe 446zł w każdym z miesięcy obowiązywania promocji poprzez spełnienie powyższych kwalifikacji. Jest to cel jest możliwy do osiągnięcia dla każdego. Zrealizuj go jednocześnie rozwijając swój własny biznes w Synergy!

Ważna informacja: promocja Elite Honors zastępuje promocję GoElite, która nie będzie wypłacana w tym czasie w Polsce.

1 komentarz:

  1. Dobrze, że Synergy przedłużyło tą promocję, choć trzeba obiektywnie stwierdzić, że nie jest łatwo ją spełnić. Często bywa tak, że niewiele zabraknie, ale jednak.

    OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.