Top Ad unit 728 × 90

Resweratrol a "Francuski paradoks"

Francuski paradoks - tak nazwano zjawisko zaobserwowane we francuskim społeczeństwie na początku 90-tych XX wieku. Na czym ten paradoks polega? Powszechnie wiadomo, że istotną przyczyną chorób serca i układu krążenia jest nieodpowiednia dieta, skutkująca wysokim poziomem lipidów i cholesterolu w surowicy krwi. Nie dotyczy to jednak Francuzów i to mimo, iż ich styl życia i dieta obfita w tłuszcze nie różni się zbytnio od sposobu odżywiania innych narodowości albo wręcz różni się na niekorzyść. W czym zatem tkwi sekret ich lepszego zdrowia?

Naukowiec Serge Ranaud wywnioskował na podstawie kilkunastoletnich badań obejmujących przeszło 30 tysięcy Francuzów, że wśród osób pijących 20-30 g wina dziennie prawdopodobieństwo śmierci z powodu chorób serca i układu krążenia jest o około 40% mniejsze. Dobroczynne właściwości czerwonego wina przypisano właśnie resweratrolowi, zawartemu w soku z czerwonych winogron, będącym bazą do produkcji wina.
Bogaty w resweratrol wyciąg z czerwonych i fioletowych winogron znajdziemy w Mistify i ProArgi-9+.

Więcej na ten temat można przeczytać w artykule: Prozdrowotne właściwości resweratrolu

2 komentarze:

  1. bez dwóch zdań warto brać razem mistify i proargi. efekt gwarantowany.

    OdpowiedzUsuń
  2. Całe V3 tzn ProArgi 9, Mistify i Phytolife jest dobre i najlepiej stosować to w komplecie, bo przecież tak to jest pomyślane. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.