Top Ad unit 728 × 90

Nina Djordjevič zaufała produktom Synergy

Przygoda ze sportem Słowenki Niny Djordjevič rozpoczęła się kiedy miała 9 lat - wówczas zaczynała dopiero karierę w zespole lekkoatletycznym. Jej wyniki w zawodach wywoływały podziw i zanim się zorientowała zdołała awansować do finałów Mistrzostw Świata juniorów. Nina specjalizuje się w skokach w dal, w których zdobyła brązowy medal podczas Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich, a następnie otrzymała pełnowymiarowe stypendium od Kansas State University.
Lista wybranych osiągnięć Niny Djordjevič:
 • Finał w konkursie skoku w dal podczas Lekkoatletycznych Mistrzostw Europy w Zurychu, 2014
 • 12 miejsce na Halowych Lekkoatletycznych Mistrzostwach Europy w Pradze, 2015
 • Mistrzostwo Słowenii w skoku w dal
 • 4 miejsce w mistrzostwach NCAA
 • Dwukrotnie wyróżniona w konkursie All-American
 • Srebrny medal w mistrzostwach Konferencji Wielkiej 12-tki
 • Aktualna rekordzistka w skoku w dal na Kansas State University
 • Najlepszy sportowiec wśród studentów Kansas State University 2011
 • Wybrana do pierwszej drużyny najlepszych sportowców wśród studentów w USA

Skąd zainteresowanie Synergy? Nina zapoznała się z produktami dzięki opinii przyjaciółki, która korzystała z nich chcąc odzyskać formę po ciąży. Ponieważ przyjaciółka ta jest lekarzem, Nina zdecydowała za jej przykładem, że również sama może zaufać tym produktom. Suplementację rozpoczęła od produktów wchodzących w skład zestawu V3 – ProArgi 9 Plus, Mistify i Phytolife – i twierdzi, że już niedługo potem zaczęła zauważać ich pozytywny wpływ na zdrowie.

Obecnie sportsmenka w dużym stopniu oparła się na e9 i ProArgi 9 Plus, biorąc szczególnie pod uwagę fakt, że oba te produkty podnoszą poziom energii, a jednocześnie poprawiają ogólny stan zdrowia dzięki zawartym w nich wysokiej jakości składnikom. Mistify i Phytolife również stanowią stały element jej codziennej diety. Nina aktualnie leczy kontuzję stopy, dlatego regularnie korzysta ze wszystkich produktów, aby rekonwalescencja przebiegła szybciej i skuteczniej. Celem Niny jest uczestnictwo w Igrzyskach Olimpijskich i Halowych Mistrzostwach Świata. Produkty Synergy mają jej pomóc w realizacji tego ambitnego marzenia. Trzymamy kciuki!

1 komentarz:

 1. Warto też wspomnieć, że produkty Synergy mają certyfikaty WADA - Światowej Agencji Antydopingowej. Ich stosowanie dopuszczone jest w sporcie amatorskim i zawodowym.

  OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.