Top Ad unit 728 × 90

Odkryj potencjał SLMsmart!

Koktajl Zastępujący Posiłek SLMsmart od Synergy to doskonały shake wspomagający kontrolę wagi.* Wyjątkowe właściwości jego receptury sprawiają, że jest on czymś więcej niż tylko pomocą w kontrolowaniu masy ciała! SLMsmart może być stosowany jako pomoc dla osób dążących do zbudowania masy mięśniowej, a także utrzymania właściwej sylwetki. W połączeniu z właściwą dietą i regularnymi ćwiczeniami fizycznymi, SLMsmart może odegrać kluczową rolę w dostarczeniu Twoim mięśniom białka, tłuszczu i węglowodanów, których potrzebują.Jak to działa?

Podczas pracy mięśni, następuje rozpad tkanki. Białka serwatkowe, sojowe i kazeinowe zawarte w napoju trawione są w różnych odstępach czasu, dzięki czemu skuteczniej wzmacniają tkankę mięśniową. Spożywanie posiłków lub napojów o wysokiej zawartości białka tuż przed snem oraz nasycenie mięśni białkiem stanowią popularne rozwiązaniu wśród sportowców chcących utrzymać masę mięśniową lub zwiększyć jej przyrost.

Co więcej, w recepturze SLMsmart uwzględniono zdrowe węglowodany, które pomagają utrzymać właściwy poziom glikogenu, jednocześnie stanowiąc pełnowartościowy posiłek pod względem zawartości witamin i minerałów.** Koktajl SLMsmart to zestaw składników starannie dobrany na podstawie badań naukowych. Skład został opracowany przez wewnętrzny zespół Synergy ds. badań i rozwoju złożony z naukowców z tytułem doktora.

Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest osiągnięcie zdrowej wagi, czy też zwiększenie spożycia białka, aby wzmocnić mięśnie, Synergy zaspokoi Twoje potrzeby.


* Zastąpienie jednego posiłku dziennie przy diecie niskoenergetycznej przyczynia się do utrzymania odpowiedniego poziomu wagi po schudnięciu. Zastąpienie dwóch posiłków dziennie koktajlem SLMsmart przy diecie niskoenergetycznej pozwala na utratę wagi.
** Korzystny efekt zostanie uzyskany wówczas, kiedy całkowite spożycie węglowodanów, niezależnie od ich źródła, osiągnie 4 g na kg masy ciała, w odpowiednich porcjach, w ciągu pierwszych 4 godzin (i nie więcej niż 6 godzin) po wysoce intensywnym i/lub długotrwałym wysiłku fizycznym skutkującym zmęczeniem mięśni oraz uszczupleniem zapasów glikogenu w mięśniach szkieletowych.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.