Top Ad unit 728 × 90

Synergy WorldWide najzdrowszą firmą w USA!

Po raz siódmy z rzędu Synergy/Nature’s Sunshine została uznana przez Interactive Health za jedną z „Najzdrowszych firm w Ameryce."

Organizacja Interactive Health (IHS) każdego roku ocenia ponad 1400 firm z branży prozdrowotnej. W 2013 r. w Stanach Zjednoczonych jedynie 68 z nich zdołało uzyskać to prestiżowe wyróżnienie. NSP/Synergy jest jedną z zaledwie trzech firm w USA, która otrzymała to wyróżnienie po raz siódmy z rzędu!

Jesteśmy dumni, że ponownie przyznajemy Nature’s Sunshine i Synery nagrodę dla Najzdrowszych Firm w Ameryce - skomentował Joseph O’Brien - prezes i dyrektor zarządzający Interactive Health. Organizacje te stworzyły kulturę zdrowia, która wykracza poza wspieranie pracowników w stanie ryzyka w odzyskiwaniu zdrowia. Znalazły one kreatywne sposoby, aby osiąganie dobrej formy indywidualnie i w ramach firmy stało się przyjemne - ocenił.

Przypominamy, że misją firmy Synergy WorldWide jest zmieniać życie ludzi na całym świecie dostarczając najbardziej innowacyjnych i najwyższej jakości rozwiązań w zakresie zdrowia. Częścią tej misji jest zachęcanie pracowników do prowadzenia zdrowszego stylu życia.

Kultura zdrowia Synergy obejmuje szerokie spektrum programów realizowanych w ciągu całego roku, 
m.in. takich jak:
  • 12-tygodniowe Wyzwanie Fitness
  • coroczny bieg/marsz 5K Fun Run/Walk
  • program spacerowy "Walktober" (Spacerowy październik)
  • refundacja siłowni
  • coroczny targ zdrowia
  • darmowe produkty firmy i wiele więcej

Pracownicy dokonują wyboru i formy aktywności wedle własnego uznania i są za to wynagradzani. Znaczna liczba pracowników Nature’s Sunshine i Synergy odnotowała poprawę w najważniejszych obszarach zdrowia, w tym obniżenie ciśnienia krwi, niższy poziom cholesterolu LDL i trójglicerydów oraz wyższy poziom glukozy we krwi.

Dyrektor zarządzający NSP, Greg Probert, wyraził zadowolenie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że należymy do najzdrowszych firm w Ameryce, - powiedział. To wyróżnienie potwierdza nasze ciągłe i wytrwałe dążenie do zdrowia. Nasi pracownicy biorą odpowiedzialność za swoje zdrowie. Pracują nad zachowaniem doskonałego zdrowia korzystając z programu wellness oraz innych narzędzi i przywilejów. Jesteśmy niezwykle dumni, że ponownie zakwalifikowaliśmy się do otrzymania tej nagrody.

Christine Frazier, menedżer ds. przywilejów ubezpieczeniowych i wellness w NSP, twierdzi: Nature’s Sunshine/Synergy WorldWide należy do naprawdę elitarnego grona, które zdołało uzyskać ten status. Jako zespół razem stajemy się zdrowsi i pomagamy ludziom, aby z czasem również tacy się stawali. A poza tym zdrowi pracownicy mogą sprawić, że firma będzie silniejsza i bardziej produktywna. Nie poprzestajemy na gadaniu dla gadania, ale wykonujemy konkretny ruch, aby się rozruszać.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.