Top Ad unit 728 × 90

Nowi członkowie Zespołu Doradczego ds. Medycznych i Naukowych

W skład Zespołu Doradczego ds. Medycznych i Naukowych Nature’s Sunshine i Synergy WorldWide wchodzą najlepsi specjaliści i naukowcy. Członkowie MSAB (ang.) są przedstawicielami środowiska czynnych zawodowo lekarzy, badaczy oraz naukowców z doświadczeniem w opracowywani innowacyjnych i skutecznych produktów dla Nature’s Sunshine oraz Synergy.Dr med. Luis N. Pacheco
Dr med. Luis N. Pacheco jest jednym z najbardziej znanych lekarzy w społeczności latynoamerykańskiej w USA. Specjalista w zakresie medycyny rodzinnej, prowadzący aktywną praktykę medyczną w południowej Kalifornii. Dr. Pacheco pełni rolę profesora nadzwyczajnego medycyny klinicznej w Szkole Medycznej Keck w Departamencie Pediatrii na Uniwersytecie Południowej Kalifornii.

Pacheco ma na swoim koncie liczne wyróżnienia w dziedzinie medycyny. Uzyskał Certyfikat Rozszerzonych Kwalifikacji (CAQ) w zakresie medycyny sportowej oraz status członka Amerykańskiej Akademii Lekarzy Rodzinnych. Uznany został Wybitnym Nauczycielem w Szkole Medycznej USC. Za swoją pracę z Amerykańskim Stowarzyszeniem Młodzieżowej Piłki Nożnej (ang. American Youth Soccer Association - AYSO) otrzymał oficjalne uznanie Kongresu. Cieszy się uznaniem Amerykańskiego Stowarzyszenia Diabetyków.

Dr. Pacheco ukończył specjalizację w medycynie rodzinnej na USC. Uzyskał tytuł doktora na Centralnym Uniwersytecie w Portoryko i odbył staże medyczne na uniwersytetach Harvarda, Tufts i w Bostonie. Uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie biologii na Uniwersytecie Columbia.


Nigel Gericke, M.B.B.Ch.
Dr Nigel Gericke to etnobotanik i etnofarmakolog, specjalizujący się w dokumentacji, odkrywaniu, innowacji i opracowywaniu unikalnych produktów na bazie roślin jadalnych i leczniczych. Interesuje się szczególnie kwestią substancji fitochemicznych wpływających na centralny układ nerwowy oraz poszukiwaniu remediów na choroby tropikalne takie jak malaria.

Gericke przeprowadził w ciągu 20 lat obszerne badania nad roślinami afrykańskimi. Jest ekspertem specjalizującym się w ich zastosowaniu jako żywności i leków pochodzenia roślinnego oraz opracowywaniu i komercjalizacji, izolowaniu składników aktywnych, badaniu biologii molekularnej i kierowaniu badaniami klinicznymi weryfikującymi bezpieczeństwo i skuteczność roślin.

Dr Gericke jest dyrektorem-założycielem H, G & H Pharmaceuticals, Ltd. w Republice Południowej Afryki. Jest również dyrektorem-założycielem i CEO Integral Bioceuticals, Ltd., pioniersko wprowadzającej nowe składniki bioaktywne, ekstrakty i związki wyizolowane z afrykańskich zasobów biologicznych. Pełnił też rolę szefa ds. etnobotaniki w Esperanza Medicines Foundation oraz dyrektora-założyciela Phyto Nova, Ltd.

Dr Gericke posiada liczne patenty dotyczące rozmaitych związków i ekstraktów roślinnych zarówno w USA, jak i innych krajach. Jest współautorem Afrykańskiej Farmakopei Zielarskiej. Jego badania publikowane były w licznych prestiżowych czasopismach, w tym w Neuropsychopharmacology, Journal of Alternative and Complementary Medicine, Planta Medica, Biochemical Systematics and Ecology, Journal of Botany oraz Journal of Ethnopharmacology. Prezentuje swe odkrycia na całym świecie.

Gericke skończył studia na Uniwersytecie Witwatersrand w Johannesburgu i uzyskał tytuł licencjata medycyny i chirurgii (M.B.B.Ch.) w 1984. Posiada również tytuły licencjata w dziedzinie botaniki i zoologii uzyskane na tym samym uniwersytecie.Dr med. Hani C. Soudah
Dr Hani Soudah pełni rolę profesora nadzwyczajnego medycyny wewnętrznej w Szkole Medycznej Uniwersytetu Waszyngtońskiego oraz wizytującego profesora nadzwyczajnego w Szkole Medycznej Uniwersytetu w Nanjing. Jako doktor medycyny wewnętrznej jest ekspertem ds. walki z otyłością.

Efekty jego badań publikowane były w szeregu prestiżowych czasopism naukowych, w tym The New England Journal of Medicine, Gastroenterology, The Journal of Pharmacology and Experimental Therapeutics, The American Journal of Physiology i innych.

Dr Soudah ukończył staż i specjalizację w medycynie wewnętrznej w szpitalu Barnes Szkoły Medycznej Uniwersytetu Waszyngtońskiego. Wcześniej odbył podyplomowe stypendium badawcze na Wydziale Gastroenterologii w Departamencie Medycyny Wewnętrznej Uniwersytetu Michigan w Ann Arbor. Ukończył staże rotacyjne w zakresie medycyny i chirurgii w Uniwersyteckim Centrum Medycznym Hamburg-Eppendorf oraz Szpitalu Ogólnym Altona w Hamburgu, gdzie wcześniej uzyskał tytuł licencjata. Dr Soudah jest również posiadaczem doktoratu z medycyny uzyskanego w Szkole Medycznej na Uniwersytecie Hamburskim.


Dr med. Ingrum W. Bankston
Dr Ingrum W. Bankston jest ekspertem w zakresie urologii i jest czynnym chirurgiem w Centrum Urologii Tuscaloosa w stanie Alabama. Stosując Equolibrium u mężczyzn w swojej praktyce zawodowej pomógł NSP dokładniej zrozumieć sposób działania produktu.

Bankston pełni obecnie funkcję profesora nadzwyczajnego medycyny klinicznej w Departamencie Chirurgii Uniwersytetu Alabamy i od roku 2006 pełni rolę Przewodniczącego Towarzystwa Urologicznego stanu Alabama.

Dr Bankston uzyskał dyplom w zakresie medycyny na Uniwersytecie Alabamy w Birmingham (UAB), gdzie wcześniej odbył studia licencjackie. Odbył także staż w zakresie chirurgii ogólnej w Fundacji Ochsnera w Luizjanie oraz specjalizację na Wydziale Urologii UAB.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.