Top Ad unit 728 × 90

Wydarzenie Kick Off 2015 już w styczniu


Buduj swój biznes od wydarzenia do wydarzenia

 
 
 
Rozpocznij nowy rok z rozmachem, wykorzystając wydarzenie „Start w Nowy Rok - KICKOFF 2015” do zaproszenia maksymalnej liczby gości. Właśnie dzięki takim spotkaniom dowiesz się, czym jest projekt i społeczność Synergy!

Jedna z najważniejszych imprez nadchodzącego roku Kick Off 2015 odbędzie się w dniach 17-18 stycznia 2015 w nowoczesnym centrum hotelowo konferencyjnym Sound Garden www.soundgardenhotel.pl przy ul. Żwirki i Wigury 18 w Warszawie.

Przyjadą do nas niesamowici goście: Paul Blad oraz Rudy Pedroza - posiadacze tytułu Presidential Executive. Panowie współpracują z Synergy od ponad dziesięciu lat. Wspólnie budują jeden biznes. Paul otrzymał nagrodę „Dan Higginson Humanitarian Award” za niesienie pomocy potrzebującym i dzielenie się swoją pasją z ludźmi na całym świecie. Obaj z Rudim uczestniczą w sesjach internetowych Synergy utrzymując kontakt z liderami na całym globie. 

Kolejnym gościem będzie Bart Woodcook - najnowszy Emerald Executive i partner biznesowy Paula i Rudiego. Bart w swojej działalności skoncentrował się głównie na budowaniu organizacji na rynkach europejskich, przyczyniając się do ich dynamicznego rozwoju.

Dystrybutorzy tacy jak Paul, Rudy oraz Bart są najlepszymi przykładami determinacji, przywództwa oraz umiejętności, dzięki którym podołali wyzwaniom aby odnieść wielki sukces. To stratedzy z wielkim doświadczeniem, którym podzielą się z polskimi partnerami, przybliżając ich w ten sposób do osiągnięcia ich sukcesu.

Kliknij tutaj, aby się zarejestrować. Zrób to do dnia 8-go grudnia, a otrzymasz zniżkę!

 
 
Data: 17-18 stycznia 2015

Miejsce: SoundGarden hotel
ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa
 
 

Bilety: Przedsprzedaż — 25 Euro (ok. 100zł - tylko 8 grudnia).
Cena regularna — 30 Euro (ok. 120zł – po 8 grudnia do 14 stycznia 2015)
Bilet ważny na dwa dni, a w jego cenę wliczone są 2 posiłki, parking

Uwaga: Tylko podczas zbliżającego się Mikołajkowego Citi Tour z Susanną Kupske – Pearl Executive z Niemiec będziecie mieli okazję nabyć bilety na KICK OFF w promocyjnych, świątecznych cenach. Pakiet 10 biletów to koszt 700zł. 5 biletów to 400zł. Singiel jak w przedsprzedaży 100zł. Płatności przyjmowane będą tylko gotówką na miejscu podczas spotkań Citi Tour zaplanowanych na 1-5 grudnia 2015.
 
Do zobaczenia w styczniu na KICK OFF 2015!

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.