Top Ad unit 728 × 90

Mathias Brändle pobił rekord UCI!


Zawodowy austriacki kolarz Mathias Brändle (24 l.), pierwszoplanowy członek sponsorowanego przez Synergy zespołu IAM Cycling, pobił rekord Międzynarodowej Unii Kolarskiej (UCI) przejeżdżając 51,852 km w ciągu jednej godziny. Poprzedni rekord należał do Jensa Voigta i wynosił 0,742 km mniej.

Brändle zrealizował swój cel na oczach 900 widzów na 200-metrowym torze Światowego Centrum Kolarstwa w Szwajcarii.

Im bliżej do końca tej godziny, tym łatwiej, bo wiesz, że koniec jest już blisko i możesz pokonać ból, - powiedział Brändle. Najpierw, przez 30 minut, byłem pewny, że dam radę, ale potem przyszedł trudny moment. Miałem nadzieję, że go przetrzymam i w ostatecznym rozrachunku udało mi się. Bardzo się z tego cieszę.


Zawodowi sportowcy tacy jak Brändle stosują produkty Synergy, aby osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty oraz poziom, jaki pokazał Brändle w swej rekordowej jeździe.
W wywiadzie przeprowadzonym przez Dyrektora Generalnego Synergy Skandynawia Bengta Emanuelssona, Brändle powiedział, że docenia to, co ProArgi-9+ zrobił dla jego zdrowia i sprawności fizycznej we wszystkich aspektach kolarstwa, ale szczególną radość daje mu wpływ tego produktu na wyniki, jakie osiąga w wyścigach.

W wyścigach etapowych ProArgi-9+ pomaga mi utrzymać właściwe działanie mięśni – pomaga walczyć ze zmęczeniem i wyczerpaniem. - twierdzi Brändle. Również to sprawia różnicę.

Firma Synergy WorldWide ma zaszczyt wspierać sportowców takich jak Mathias Brändle. Gratulacje!

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.