Top Ad unit 728 × 90

"Nowe Horyzonty" już jesienią

Wielkimi krokami zbliża się najważniejsze wydarzenie Synergy Polska tej jesieni. "Nowe Horyzonty" to dwa, niesamowite i niepowtarzalne dni dedykowane specjalnie dla partnerów firmy i ich gości.

Szczegóły wydarzenia


  • Mads Oestvang, Presidential Executive
Jeden z największych europejskich liderów Synergy WorldWide! Pochodzący z Norwegii, Mads Oestvang podzieli się z nami cennymi wskazówkami biznesowymi oraz pomysłami, które pomogą nam w osiągnięciu sukcesu w najbliższej przyszłości. To już jego druga wizyta w Polsce. Po pierwszej rok temu, obroty oraz liczba nowych osób, które przyłączyły się do struktur Synergy znacznie się zwiększyły.  • Staci Glovsky, Wiceprezes ds. Marketingu, firm Synergy WorldWide oraz Nature’s Sunshine Products.
Pani Glovsky przekaże nam ogromne doświadczenie i cenną wiedzę na temat najnowszych produktów Synergy dostępnych w Polsce – koktail SLMsmart, eneretyk e9 oraz ulepszona formuła ProArgi 9+. W niedzielę czeka nas rozszerzony warsztat szkoleniowy.

  • Degustacja nowych produktów i dużo rozrywki. 


Data imprezy: 18-19.10.2014

Miejsce: Airport Hotel Okęcie****
ul. 17 Stycznia 24, 02-146 Warszawa
www.airporthotel.plBilety: Przedsprzedaż — 25 Euro (ok. 100zł - tylko do 22 września). Cena regularna — 30 Euro (ok. 120zł - po 22 września) Bilet ważny na dwa dni, a w jego cenę wliczone są 2 obiady.

Zarejestruj się na wydarzenie pod tym adresem

Dla osób planujących nocleg w hotelu Airport Hotel Okęcie**** gdzie zatrzymują się nasi goście specjalni mamy dobrą wiadomość. Skorzystajcie z propozycji noclegowej hotelu wysyłając e-mail na adres rezerwacja@airporthotel.pl z podaniem hasła SYNERGY, by otrzymać specjalną zniżkę.

 

Stawki promocyjne na czas trwania eventu to:

Pokoj Standard - 1 os - 162 PLN brutto
Pokoj Standard - 2 os - 199 PLN brutto
Pokoj Biznes - 1 os - 252 PLN brutto
Pokoj Biznes - 2 os - 289 PLN brutto
Śniadania wliczone w cenę.

Do zobaczenia w Warszawie!

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.