Top Ad unit 728 × 90

Dr Sang Geon Kim - Nowy Członek Zespołu Doradczego ds. Medycznych i Naukowych

Dr Sang Geon Kim, Ph.D. z Korei Południowej dołączył do Zespołu Doradczego ds. Medycznych i Naukowych NSP i Synergy. Jako profesor pracujący aktualnie w Seulu, dr Kim wnosi spore doświadczenie i profesjonalizm na światowym poziomie.

Zasilenie Zespołu Doradczego przez doktora Kima pomoże udoskonalić naszą strategię rozwoju produktów, polegającą na wykorzystaniu własności intelektualnej bazującej na dorobku nauki, aby mogła mierzyć się z najpowszechniejszymi obecnie problemami zdrowotnymi, powiedział Gregory L. Probert, Prezes i CEO Synergy/NSP. Jesteśmy przekonani, że rozległe badania, które dr Kim przeprowadził na polu dysfunkcji metabolicznych pozwolą mu odebrać bezcenną rolę w dziedzinie rozwoju naszych produktów. Cieszymy się z tej współpracy i z nadzieją oczekujemy na profesjonalizm, jaki wnosi do naszej firmy. 

Dr Matt Tripp, Dyrektor ds. Naukowych Synergy/NSP, dodał od siebie: Bogate doświadczenie badawcze oraz wiedza doktora Kima stanowić będą niezwykłą wartość pomagając doprowadzić nas do nowych odkryć i innowacji.


Doświadczenie zawodowe

Dr Kim ma na koncie wiele osiągnięć. W 2010 r. został uhonorowany przez Prezydenta Republiki Korei oraz Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej. Wcześniej w tym samym roku Ministerstwo Nauki i Edukacji ogłosiło go „Naukowcem Miesiąca”. Wśród wielu odznaczeń warto wspomnieć, że w 2008 r. otrzymał Najwyższą Nagrodę w zakresie Farmakologii z rąk Koreańskiego Towarzystwa Farmakologicznego. Ponad 200 publikacji dra Kima pojawiło się w cenionych czasopismach naukowych. Osobiście wykształcił w swoim laboratorium ponad 100 studentów przygotowujących prace magisterskie i doktorskie.

Dr Kim pełni obecnie funkcję Wicedyrektora Instytutu Badawczego Nauk Farmakologicznych na Narodowym Uniwersytecie w Seulu. Jest też Dyrektorem Centrum Badań nad Innowacyjnymi Lekami w walce ze Schorzeniami Metabolicznymi i Zapalnymi (IDRC – ang. Innovative Drug Research Center for Metabolic and Inflammatory Disease) i pracuje jako profesor w Kolegium Farmacji na tym samym uniwersytecie. Ponadto, zasiada w Zespole Doradczym ds. Toksykologii Koreańskiej Agencji Żywności i Leków. Poprzednio obejmował stanowisko Dyrektora Instytutu Zasobów Zwierząt Laboratoryjnych, a także Prodziekana Kolegium Farmacji również w Seulu.

Dr Kim obronił doktorat w Szkole Medycznej Uniwersytetu Północnowschodniego w Chicago. Zarówno tytuł magistra w dziedzinie farmakologii, jak też licencjata w dziedzinie farmacji uzyskał na Narodowym Uniwersytecie w Seulu.

Z radością dołączam do Nature's Sunshine Products jako członek Zespołu Doradczego ds. Medycznych i Naukowych firmy. Chętnie udostępnię swoje badania nad dysfunkcjami metabolicznymi. Wiem, że mogą odegrać istotną rolę w rozwoju najnowocześniejszych produktów mogących poprawić zdrowie milionów ludzi na całym świecie. - powiedział Kim

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.