Top Ad unit 728 × 90

I Rocznica Synergy Polska

7 czerwca (sobota) – Wydarzenie – I Rocznica Synergy WorldWide Polska
8 czerwca (niedziela) – Szkolenie – Dan Higginson oraz dr Bjørn J ØverbyeGościem specjalnym naszego rocznicowego wydarzenia będzie Dan Higginson, Założyciel i CEO Synergy WorldWide. 

Polskę odwiedzi również osobistość w dziedzinie medycyny – dr Bjørn Øverbye. Doktor Øverbye to znany norweski lekarz, terapeuta, autor i wydawca licznych publikacji. Skończył fizykę i medycynę. Jest autorem siedmiu książek oraz wielu tekstów z dziedziny odżywiania, akupunktury, badań elektromagnetycznych, badań nad fibromialgią, a ostatnio również boreliozą. Wykładowca uczelniany z zakresu akupunktury i terapii naturalnych. Po mimo wieku 66 lat, według jego najnowszych wyników badań jego serce ma wiek 20-latka. Zasługi temu przypisuje spożywaniu dużej ilości suplementów diety, w tym ProArgi 9+.

Doktor podzieli się z nami swoim doświadczeniem podczas dwudniowych wykładów zatytułowanych: „5 Cudownych Terapii i 40-minutowy program kardiologiczny”. Objaśni nam sposób w jaki l-arginina, synergiczne suplementy oraz wysiłek fizyczny mogą wzmocnić serce oraz układ naczyniowy.

Zapraszamy w sobotę 7 czerwca na godzinę 11:00. W sobotę oficjalna część zakończy się o godzinie 20:00. Później zainteresowane osoby zapraszamy na wspólną kolację w formie bufetu (koszt 40zł) oraz zabawę przy muzyce i naukę tańca. W niedzielę zaczynamy o 10:00, zaś koniec przewidziany jest o godz. 18:00.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.