Top Ad unit 728 × 90

Synergy Kick Off 2014

W nowoczesnym centrum hotelowo-konferencyjnym Sound Garden przy ul. Żwirki i Wigury 18 w Warszawie, w dniach 8-9 lutego odbędą się dwa ogólnopolskie spotkania Synergy Polska.

 

8 luty (sobota) – Wydarzenie – KICK OFF 2014
9 luty (niedziela) – Szkolenie – Paul Blad i Bart WoodcookGośćmi specjalnymi będą amerykańscy liderzy Synergy. Paul Blad posiada tytuł Presidential Executive i jest w Synergy od ponad dziesięciu lat. Otrzymał m.in. nagrodę „Dan Higginson Humanitarian Award” za niesienie pomocy potrzebującym i dzielenie się swoją pasją z ludźmi na całym świecie. Paul uczestniczy w sesjach internetowych Synergy utrzymując kontakt z liderami na całym globie.  kolei Bart Woodcook, jego partner biznesowy, skoncentrował się na budowaniu swojej organizacji na rynkach europejskich, przyczyniając się do ich dynamicznego rozwoju.Nasi przyszli goście są wspaniałymi przykładami determinacji, przywództwa oraz umiejętności, dzięki którym podołali wyzwaniom aby odnieść sukces. Paul i Bart to stratedzy z ogromnym doświadczeniem, którym podzielą się z polskimi dystrybutorami, przybliżając ich w ten sposób do osiągnięcia ich sukcesu.W przedsprzedaży dostępne są bilety w cenie 20 euro (ok. 83 zł) . Cały weekend z Synergy, z dwoma obiadami w cenie, to wyjątkowa okazja ważna tylko do 31 grudnia 2013. Po tym terminie będzie już można nabyć bilety jedynie na miejscu w cenie 100 zł za weekend.

Zapraszamy wszystkich oraz jak zwykle przypominamy, że każdy partner, który wystartował lub wystartuje w biznesie Synergy Polska w okresie od 21 października do dnia wydarzenia z pakietem biznesowym 600cv otrzymuje 2 bilety wstępu weekend Kick Off 2014 – GRATIS.

Zarejestruj się już dziś klikając w ten link

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.