Top Ad unit 728 × 90

Nature’s Sunshine oraz Synergy WorldWide docenione przez "Forbes"!

Na początku roku, magazyn Forbes opublikował listę 100 Najbardziej Godnych Zaufania Firm w Ameryce, umieszczając Nature’s Sunshine / Synergy WorldWide w kategorii „Micro-Cap”.* Według magazynu, firma Synergy znalazła się na tej liście ponieważ: „stanowi niezwykły przykład otwartości i uczciwości”.Przedsiębiorstwa Nature’s Sunshine (NATR), firma-matka oraz partner Synergy WorldWide, są jedną z zaledwie czterech firm w całej kategorii „Farmacja” , które dostały się na tą prestiżową listę. Z posród czterech firm, Nature's Sunshine/Synergy otrzymała najwyższy wynik AGR (92 na 100)** oraz jest jedyną firmą zajmującą się sprzedażą bezpośrednią/MLM, która znalazła się w rankingu.

Jak tworzy się taką listę?

Forbes opiera się na rankingu GMI (Governance Metrics International) aby pomóc klasyfikować firmy w oparciu o skale wiarygodności. GMI bierze pod uwagę 60 różnych czynników z zakresu zarządzania oraz księgowości sądowej. Firmy najbardziej wiarygodne finansowo, z najniższą częstotliwością zdarzeń wysokiego ryzyka oraz te, które posiadają odpowiedni nadzór zarządu – znajdują się zazwyczaj najwyżej w rankingu. Inne czynniki wpływające na poziom w rankingu zawierają m.in. kary za nadmierne rekompensaty wykonawcze, dużą rotację kadry zarządzającej oraz wysoki poziom wynagrodzeń kierownictwa.

GMI weryfikuje ponad 8000 publicznie notowanych spółek kwartalnie przypisując ocenę ryzyka. Firmy znajdujące się na liście 100 najlepszych muszą posiadać kapitalizację giełdową na poziomie minimum 250.000.000 dolarów lub więcej. Nie mogą one dokonywać poprawek w dokumentach Komisji Papierów Wartościowych i Giełd, bez działań wykonawczych SEC i bez korekt materialnych.

Cieszymy się niezmiernie z tego wyróżnienia. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat odwiedź http://www.forbes.com/sites/jacquelynsmith/2013/03/18/americas-100-most-trustworthy-companies/

Piszą o nas również w Network Magazynie:
http://www.networkmagazyn.pl/firma_synergy_worldwide_doceniona_przez_forbes


* Micro-Cap – jest to rodzaj firm z niską kapitalizacją giełdową.
** AGR jest to ocena ryzyka w zarządzaniu i rachunkowości.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.