Top Ad unit 728 × 90

Relacja z "Jesieni z Synergy"

W miniony weekend braliśmy udział w najważniejszym wydarzeniu firmowym tej jesieni. Wypełniona po brzegi sala konferencyjna w hotelu SoundGarden w Warszawie kipiała energią Synergy. To były dwa dni pełne wiedzy, inspiracji, pozytywnych emocji oraz zabawy.


Gratulacje dla naszych dystrybutorów (nowych jak i doświadczonych) za zdobycie nowych rang! Podziękowania dla naszych gości - liderów z zagranicy. Susanne Kupske Team Elite z Niemiec, która jak zawsze była ogromnym wsparciem dla całego, ogólnopolskiego zespołu oraz Mads Oestvang Presidential Executive z Norwegii, który pokazał nam nie tylko jak skutecznie budować prężnie rozwijającą się organizację, na czym polega przywództwo, ale również podzielił się swoim ogromnym doświadczeniem i wiedzą o firmie i produktach.


Informujemy, że najbliższe spotkanie Synergy WorldWide odbędzie się już 16 listopada w Katowicach. Nasi liderzy z całego kraju zjadą się do stolicy Śląska aby poprowadzić całodniowe warsztaty szkoleniowe dla wszystkich członków zespołu Synergy Polska.

1 komentarz:

  1. Bardzo udane wydarzenie, ciekawi ludzie, sporo wartościowych informacji. widac, że SynergyWorldwide rozwija sie ładnie w Polsce.

    OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.