Top Ad unit 728 × 90

Jesień z Synergy już w najbliższy weekend

Od kolejnego wydarzenia Synergy Worldwide dzielą nas już tylko dni. W najbliższą sobotę w Warszawie odbędzie się oficjalne spotkanie pod nazwą "Jesień z Synergy", na które zapraszamy wszystkich partnerów firmy oraz ich gości.

Jest to dobra okazja do ponownego spotkania się, świetnej zabawy, a przede wszystkim wysłuchania znakomitych mówców z całego świata. W nowoczesnym centrum hotelowo konferencyjnym Sound Garden http://www.soundgardenhotel.pl/ przy ul. Żwirki i Wigury 18 w Warszawie, 19-go oraz 20-go października odbędą się dwa szczególnie ważne spotkania.


Program:

19 października (sobota) – Wydarzenie – Jesień z Synergy

otwarcie rejestracji: 12:00
rozpoczęcie spotkania: 13:00
zakończenie I dnia: 20:00

20 października (niedziela) – Szkolenie – Mads Ostvang
otwarcie rejestracji: 9:30
rozpoczęcie spotkania: 10:00
zakończenie II dnia: 16:00

Goście specjalni:

Mads Ostvang
– Presidential Executive z Norwegii, który w sobotę podzieli się z nami swoją historią oraz odkryje rąbka tajemnicy o tym co czekać będzie nas kolejnego dnia w niedzielę, kiedy to poprowadzi całodniowe szkolenie dla wszystkich członków zespołu Synergy Worldwide Polska.

Daniel Norman – Prezes Zarządu Synergy Worldwide opowie o branży MLM, firmie oraz podzieli się z nami planami i wizją firmy na kolejne lata.

dr Jan Szymański – absolwent wydziału farmaceutycznego warszawskiej akademii medycznej, reprezentant Polski w Europejskim Komitecie Farmacji, zagorzały zwolennik suplementacji opowie o sposobie działania i skuteczności produktów Synergy.

Szczegóły związane z najbliższym weekendem:

Jeżeli nie kupiłeś biletu, możesz dokonać rezerwacji klikając tutaj Możliwość zakupu biletu oraz dokonywania rezerwacji tylko do końca dnia 14 października.

Jeśli nie zarezerwowałeś sobie jeszcze pokoju w hotelu Soundgarden skorzystaj z kodu promocyjnego i dokonaj rezerwacji on-line jeszcze dzisiaj wpisując kod: synergy Instrukcja dotycząca rezerwacji pokojów tutaj.

Wystartowałeś w biznesie Synergy Polska po 1 czerwca z pakietem biznesowym 600cv? Otrzymasz 2 bilety wstępu na obydwa spotkania GRATIS. Warunek: do 14 października skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta i potwierdzisz swoją obecność dzwoniąc pod nr 22 310 87 71.

Podczas sobotniego eventu uruchomiony będzie sklep z koszulkami, czapeczkami, torbami i innymi gadżetami naszej firmy.

Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.