Top Ad unit 728 × 90

Relacja z konferencji Kick Off 2013

2 lutego w Warszawie odbyła się pierwsza oficjalna konferencja Synergy WorldWide Polska. Organizatorami byli zarząd firmy oraz Generalny Menedżer na Polskę Radosław Baszyński (współprowadzący spotkanie). W wydarzeniu udział wzięło ok. 400 osób z Polski i zza granicy - branżowi eksperci, europejscy i polscy liderzy, dystrybutorzy oraz ich goście.


Spotkanie rozpoczęło się od przemówienia Pana Macieja Maciejewskiego – redaktora naczelnego „Network Magazynu”. Goście mieli okazję dowiedzieć się jakie możliwości daje marketing sieciowy i dlaczego warto jest współpracować z firmą Synergy. Dalej zaprezentowane zostały informacje o produktach. Chętni dystrybutorzy podzielili się swoją widzą, prezentując własną historię z suplementami i firmą.

Kolejne wystąpienia tylko podniosły temperaturę wydarzenia. Europejscy liderzy opowiedzieli o swojej pracy w Synergy, zaangażowaniu i pasji. Udowodnili, że dzięki wyznaczonemu celowi, wytrwałości i motywacji, sukces jest w zasięgu ręki. Brawami nagrodzono polskich pionierów, umożliwiając im opowiedzenie własnej historii. Ostatnim elementem części liderskiej były wyróżnienia dla wszystkich dystrybutorów, przyczyniających się do krajowego sukcesu firmy.


W ostatniej części konferencji członkowie zarządu przedstawili fakty na temat wyjątkowości i wysokiej jakości produktów V3. Goście otrzymali potężną dawkę informacji dot. produkcji suplementów, możliwości fabryk NSP oraz dalszego rozwoju firmy. Nie zabrakło również treści biznesowych, zaprezentowanych przez ekspertów. Określone zostały cele i plany na rok 2013.


Wydarzenie miało miejsce w hotelu Hilton. Kick Off 2013 to seria konferencji organizowanych przez firmę Synergy WorldWide. Spotkania odbyły się w krajach Europy w miesiącach styczeń-luty.


Brak komentarzy:

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.