Top Ad unit 728 × 90

Komfort ciała i emocji - relacja z warsztatów

10 listopada w Borkowie koło Kielc, odbyły się warsztaty zdrowotne z cyklu "Komfort ciała i emocji". Organizatorami warsztatów byli Ewa i Łukasz Kowalczykowie - właściciele ośrodka "Sosnowa Dolina" oraz Ewa Pióro (EwaPioro-Team, SynergyClub).Sobotnie zajęcia miały uświadomić nam jak ważna jest profilaktyka zdrowotna, a także nauczyły nas jak dbać o nasz kręgosłup. Wiedzę praktyczną i teoretyczną przekazali nam niesamowici trenerzy, za co jeszcze raz dziękujemy!

Warsztaty prowadzili:

Bogusław Cisło - znany i ceniony psychoterapeuta w Kielcach, pracuje technikami wizualizacji, za swoje zasługi dla dobra ludzi w opiece psychologicznej otrzymał Brązowy Krzyż Zasługi.

Jacek Tarnowski - społecznik, pedagog, wieloletni harcerz, coach zdrowia; jest na emeryturze i aktywnie prowadzi wiele zajęć sportowo-społecznych: śpiewa w chórze, gra w amatorskim teatrze, prowadził szkołę zdrowia i przygody AS, a obecnie prowadzi zajęcia survivalu w okolicznych lasach i nordic walking; jest wicemistrzem Polski w Nordic Walkingu

Hubert Ryk - fizjoterapeuta, naturoterapeuta; zafascynowany technikami azjatyckim w dziedzinie sprawności; jest trenerem i coachem kieleckiego ośrodka zdrowia Esencja Zdrowia

dr n. med. Wiold Furgał - znany lekarz z Tarnobrzegu, specjalista medycyny sportowej, rehabilitacji i odnowy biologicznej; pasjonat profilaktyki zdrowia, ruchu i prawidłowego odżywiania

Relacja FOTO

Sosnowa Dolina w Borkowie, położona z dala od ruchliwych tras i miejskiego zgiełku w dolinie rzeki Bielnianki, u podnóża Gór Świętokrzyskich, ale na tyle blisko, aby z łatwością skorzystać z jej uroków.


Początek warsztatów i przedstawienie gości. Prowadząca Ewa Pióro.
Część pierwsza spotkania należała do Pana Bogusława Cisło. Ćwiczenia z technik wizualizacji zdrowia.


Przerwa na herbatę i wspólne zdjęcie naszej grupy :)


Zajęcia w plenerze. Pan Jacek Tarnowski zaprezentował nam techniki oddechowo-relaksacyjne na komfort kręgosłupa.


Nordic Walking z wicemistrzem Polski w tej dziedzinie - to było nie lada wyzwanie :)


Kolejną część warsztatów poprowadził Hubert Ryk. Poznaliśmy tajemnice libertingu - świadomego oddychania, a także technikę stabilizacji kręgosłupa.


Zajęcia zakończyły się prezentacją dr Witolda Furgała na temat suplementacji i profilaktyki zdrowotnej. Dowiedzieliśmy się jak dbać o układ krwionośny, by był sprawny i wydajny.

Kolejne spotkanie już w styczniu. Do zobaczenia!

1 komentarz:

  1. Nazwa dobrze oddaje charakter warsztatów: Komfort ciała i emocji -zdrowy kręgosłup. świetne miejsce, trenerzy, towarzystwo . Warto było przyjechać :) na pewno wróce w styczniu :)

    OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.