Top Ad unit 728 × 90

ProArgi 9 Plus w fitnessie

ProArgi 9 Plus nie został stworzony wyłącznie z myślą o osobach z problemami natury zdrowotnej. Zawarte w nim: arginina, cytrulina i resveratrol służą znakomicie poprawie osiągów sportowych. Nasz produkt polecamy wszystkim osobom pragnącym poprawić swoją kondycję fizyczną, poprzez systematyczne ćwiczenia. Za sprawą ProArgi 9 Plus ćwiczenia będą przyjemniejsze, wzrośnie też Twoja wydolność, co przełoży się na lepsze efekty. Dodatkowo, wg wyników badań naukowych, l-arginina przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej w trakcie wysiłku fizycznego. Sprawia też, że po ćwiczeniach szybciej przestaniemy odczuwać zmęczenie, dzięki lepszemu przepływowi krwi i szybszemu wydalaniu produktów przemiany materii.

ProArgi może być stosowany doraźnie na 30-60 minut przed podjęciem wysiłku, w tym przypadku przed treningiem.

5 komentarzy:

 1. Na treningi wspaniała rzecz. Do tego można na uzupełninie płynów pić Phytolife z wodą mineralną, najlepiej magnezową (może być Muszynianka). Polecam!!

  OdpowiedzUsuń
 2. na pewno zmniejsza zmęczenie treningiem. można dojść do siebie mniej więcej dwa razy szybciej. pozdrawqaim

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja trochę biegam i powiem wam, że po proargi 9 biegac jest lżej, a juz na pewno zmęczenie jest mniejsze. adrian ma racje - szybcoej się dochodzi do siebie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dobry suplement. Dobre opinie NIE SĄ przesadzone. ProArgi 9 plus naprawdę działa antyzmęczeniowo i jest bardzo przydatne, kiedy się choć trochę trenuje. Polecam każdemu, kto sie "poci" biegajac albo walcząc ze sobą na rowerku stacjonarnym.

  PS. Ostatnio zmieniło się opakowanie i nazwa zapisywana jest jako "Proargi-9+" ale to wciąż ten sam produkt.

  OdpowiedzUsuń
 5. dobra rzecz na siłownię też, polecam.

  OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.