Top Ad unit 728 × 90

Czy wszystkie suplementy są bezpieczne? Certyfikat NSF

Czy wiesz, że ponad połowa dorosłych Amerykanów spożywa suplementy diety? W dynamicznym społeczeństwie suplementacja staje się niezbędna dla utrzymania dobrego stanu zdrowia. Suplementy dbają o równowagę ważnych składników, które normalnie byłyby utracone z powodu nieprawidłowego sposobu odżywiania.
Czy wiesz, że w ciągu ostatnich czterech lat jedna na dwie przeprowadzane kontrole FDA wykazała poważne naruszenia i nielegalne praktyki produkcji suplementów diety? Ponadto, w 2012 roku wykryto 84 nielegalne produkty, działające wzmacniająco i wpływające na masę mięśniową, zawierające niebezpieczne składniki, w tym sterydy, stymulanty i hormony. Wszystkie testowane produkty można było łatwo uzyskać w sklepach internetowych i tradycyjnych. Najbardziej przerażającym aspektem tego badania jest to, że składniki te nie zostały wymienione na etykietach produktów!  


Certyfikat NSF = Prawdziwy Wskaźnik Jakości i Zgodności 

Synergy WorldWide we współpracy z Nature’s Sunshine Products, inwestuje znaczne sumy pieniędzy i zasobów w gwarancję jakości swoich produktów. Certyfikat NSF oznacza wysoką jakość i bezpieczeństwo. W 2010 r. firma Synergy WorldWide otrzymała ten certyfikat. Kliknij tutaj, aby zobaczyć certyfikat NSF (j. angielski). Pijąc ProArgi 9 Plus, Mistify lub PhytoLife masz pewność, że spożywasz bezpieczny produkt, który został wcześniej przetestowany i zatwierdzony!

3 komentarze:

 1. Synergy Worldwide24 września 2012 17:36

  mało który suplement ma NSF. składniki proargi 9 przechodzą w sumie przeszło 250 testów przed uzyciem ich do produkcji, m.in. dlatego firma zdobyła ten certyfikat.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie interesuje to, jak pozyskiwane są surowce do produkcji: metodą liofilizacji czy metodą suszenia rozpyłowego?

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie susze do produkcji pozyskiwane są metodą liofilizacji. http://www.synergyclub.pl/p/mistify.html

  OdpowiedzUsuń

Synergy Club - Dystrybutor Synergy WorldWide Polska © 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.